Tesla викинула $150 млн на металобрухт для виробництва Model 3

1085
www.businessinsider.com
На 2,5 тис. акумуляторів і приводних блоків припало до 1 тис. штук «невідповідного матеріалу»

Американський виробник електромобілів Tesla витратив понад $150 млн на невідповідні матеріали у виробництві електроседана Model 3, які потім відправили на металобрухт. Про це повідомив Business Insider з посиланням на внутрішні документи компанії за перший квартал.

Близько 40% сировини для виробництва акумуляторів і приводних блоків на новітньому заводі Gigafactory (штат Невада, США) відправили на металобрухт або на переробку для подальшого використання в збірці моделі Model 3s на фабриці Tesla в місті Фрімонт (США).

Шлях Ілона Маска: у чому секрет формули Tesla

Загалом на 2,5 тис. готових акумуляторів і приводних блоків у Gigafactory припадає 1 тис. штук «невідповідного матеріалу». Половину з них переробляють для використання в інших частинах електрокарів, а половину відправляють у металобрухт.

Tesla заявила, що передбачала настільки високі витрати, тому вважає їх «цілком нормальними для нового виробництва».

«Ми хочемо використовувати тільки високоякісні деталі для виробництва наших найкращих автомобілів», – пояснили причину величезних витрат у Tesla.

Model 3 Tesla
www.forbes.com

Однак таке виробництво все одно коштує занадто дорого, особливо на ранній стадії процесу виробництва, відзначає Business Insider. Витрачена сума в $150 млн не включає витрати на виробництво самих матеріалів.

Tesla підкреслила, що кількість металобрухту у виробництві акумуляторів скоротилося майже на 60% з січня за рахунок поліпшення процесу виробництва.

У внутрішніх документах компанії також наводиться порівняння, скільки нових моделей Model 3s можна було б продати на витрачену суму – понад 103 електрокарів.

Нагадаємо, що Ілон Маск пояснив, чому Tesla Model 3 досі не продається, хоча Tesla заперечує проблеми з виробництвом седана Model 3.

 

Джерело: Business Insider

Поділитися: