Tesla втратила віце-президента з міжнародних фінансів

265
www.reuters.com
А представник великого акціонера рекомендує Маску звернутися за психологічною допомогою

Віце-президент Tesla з міжнародних фінансів та операцій Джастін Маканір залишає компанію, повідомив Business Insider.

Сам Маканір пояснює свій крок переходом на посаду фіндиректора в іншу компанію. «Мені дуже подобалося працювати в Tesla, я поважаю своїх колег і те, що вони роблять, але цю можливість я не міг втратити», – говорить він.

Ілон Маск: принципи ведення бізнесу (відео)

Маканір, який пропрацював в компанії три роки, став четвертим фінансовим менеджером, який залишив Tesla з початку року.

У 2018 році Tesla потерпає від катастрофічної плинності кадрів у топ-менеджменті. Минулого тижня з компанії пішли одразу троє: директор з кадрів Габріель Толедано, головний бухгалтер Дейв Мортон і директор з комунікацій Сара О’Брайен.

Крім того, в середу представник найбільшого інституційного інвестора компанії публічно заявив, що главі Tesla Ілону Маску потрібна негайна допомога – і в управлінні компанією, і просто від психолога.

Джеймс Андерсон
moneyweek.com

Глава фонду Scottish Mortgage Investment Trust, одного з акціонерів Tesla, Джеймс Андерсон сказав Reuters: «Йому потрібна допомога – і я маю на увазі і психологічну, і практичну».

Андерсон вже радив Маску розділити посади гендиректора і голови правління і залучити незалежного директора, щоб влити свіжу кров в управління компанією.

За словами Андерсона, до Маска «починає доходити» ідея прийняти сторонню допомогу в менеджменті. Андерсон уже двічі розмовляв на цю тему з Ілоном і збирався винести її на раду директорів.

Проте глава фонду не сумнівається, що Tesla вийде на окупність і стане «надзвичайно прибутковою, конкурентоспроможною компанією, яка принесе великий прибуток».

Якщо компанії доведеться залучити стороннє фінансування і точніше окреслити напрям руху бізнесу на найближчі кілька місяців, Джеймс Андерсон підтримає такий крок.

Нагадаємо, на початку серпня Ілон Маск заявив у твіті, що планує вивести компанію з біржі й у нього є інвестор, готовий викупити акції.

Однак за три тижні, так і не пояснивши акціонерам і Комісії з цінних паперів і фондового ринку, звідки взяти гроші, він відкликав своє рішення.

Поділитися: