Tesla подешевшала через грубощі Ілона Маска на адресу дайвера, який врятував дітей у Таїланді

346
www.flickr.comphotosjurvetson
Верн Ансворт має намір притягнути Маска до суду за те, що той обізвав його «педофілом» у Twitter

Ринкова вартість Tesla стрімко впала на $2 млрд, і причина тому – необдумана поведінку генерального директора компанії Ілона Маска, пише Reuters.

Глава компанії образив у Twitter британського дайвера, який допоміг врятувати 12 дітей із затопленої печери в Таїланді, назвавши його «педофілом» у відповідь на критику міні-субмарини.

Дожартувався: акції Tesla впали після першоквітневого жарту Ілона Маска

Усе почалося минулого тижня, коли команда рятувальників відмовилася використовувати міні-субмарину Ілона Маска для порятунку з печери 12 дітей разом із тренером. Британський дайвер Верн Ансворт (Vernon Unsworth) жорстко розкритикував винахід засновника SpaceX у Twitter, заявивши про нікчемність пристрою.

«Маск може засунути свою субмарину собі куди подалі. У неї немає жодного шансу запрацювати», – написав у Twitter Ансворт.

Відповідь Маска не забарилася. Глава Tesla заявив, що міні-субмарина може легко проплисти принаймні до п’ятої печери. «Вибач, педофіле. Ти сам на це напросився», – цими словами Ілон завершив свій твіт.

Незабаром пост Ілона Маска було видалено, але цей не виправило ситуації, що склалася.

Ансворт пообіцяв, що притягне главу Tesla до суду за образу, але спочатку порадиться зі своїм адвокатом по поверненню до Лондона.

«Я дійсно не розумію цього хлопця. Мабуть, у ньому говорить уражене его», – повідомив він.

Від грубощів Маска постраждала й сама Tesla. У понеділок, 16 липня, акції Tesla впали на 3,5% – до $307,20 за штуку. Ринкова вартість компанії зменшилася на $2 млрд. Анонімні інвестори і аналітики побоюються, що критичні висловлювання Маска в Twitter відволікають його від основного завдання – підвищення продуктивності виробництва Tesla.

Як ми вже писали, Ілон Маск повідомив про диверсію одного зі співробітників Tesla і подав на нього до суду.

Поділитися: