Tesla перенесла виробництво акумуляторів Model 3 з Європи в США

632
www.reuters.com
Устаткування перевезли на завод Gigafactory, розташований в американському місті Ріно, штат Невада

Американський виробник електромобілів Tesla усіма силами намагається прискорити складання електромобіля Model 3: компанія перевезла на шести літаках обладнання для виробництва акумуляторів седана з Європи на завод Gigafactory, розташований біля міста Ріно (Невада, США). Про це повідомив Reuters з посиланням на внутрішні джерела.

Шлях Ілона Маска: в чому секрет формули Tesla

Судячи з усього, генеральний директор Tesla Ілон Маск кардинально вирішує проблеми з фабричним виробництвом Model 3: автовиробники практично ніколи не перевозять обладнання повітрям через високі витрати, зазначає Reuters.

«Як це зазвичай буває з Tesla, все відбувається у страшенному поспіху, та питання про гроші не виникає», – прокоментували ситуацію два внутрішніх джерела в компанії.

Tesla
www.reuters.com

Згодом виробництво акумуляторів на фабриці Gigafactory планують повністю автоматизувати, щоб, на вимогу Маска, уникнути додаткових витрат – компанія і без того розбирається з фінансовими проблемами, розповіли внутрішні джерела.

Доставка обладнання в Ріно розпочалася цього тижня. Наразі невідомо, коли знову запустять виробництво акумуляторів на фабриці Gigafactory. Спочатку необхідно виконати повторне калібрування промислових роботів, щоб прибрати мінімальну різницю в умовах роботи – момент, який недооцінило керівництво Tesla, наголосили внутрішні джерела.

Tesla протягом року представить кросовер Model Y.

Ілон Маск пояснив, чому Tesla Model 3 ще не продається.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: