Tesla має намір пришвидшити роботу електромережі Австралії

143
www.technologyreview.com
Паливні генератори із подачею резервного живлення за шість секунд замінять акумуляторами Ілона Маска, що відповідають за 200 мс

Технологічна компанія Tesla має намір повністю реформувати електромережу Австралії. Після успішного запуску найбільшої в світі літій-іонної батареї у південному штаті острівної держави Ілон Маск хоче надати прискорення усій енергосистемі Австралії.

Дізнайтеся, в чому таємниця формули успіху Tesla

Подача аварійного живлення в системах літій-іонних батарей Powerpack відбувається менше ніж через 200 мс після отримання запиту. Паливні генератори Австралії, що працюють на вугіллі та газі, виконують це завдання за шість секунд.

Tesla запропонувала регуляторам австралійського енергетичного ринку збільшити швидкість передачі аварійного живлення за допомогою найновіших технологій швидкого реагування.

Вони схожі на систему резервного живлення, котру використали на вітряній фермі Hornsdale в штаті Південна Австралія, котра, за словами Tesla, подає електроенергію із блискавичною швидкістю.

Нагадаємо, що партнер Tesla, виробник вітрогенераторів Vestas, інвестує в сонячну енергетику для створення гібридних турбін.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: