Тепер офіційно: Петро Чернишов пішов з «Київстару» і групи Veon

264
eimg.pravda.com
Олександр Комаров став в.о. виконавчого директора «Київстар»

Veon Ltd., провідний провайдер засобів зв’язку та інтернет-послуг, переглянула принципи управління і структуру топ-менеджменту групи, повідомили K.Fund Media в прес-службі «Київстару».

«Петро Чернишов, який очолював бізнес-одиницю «Євразія» та обіймав посаду президента «Київстару» в Україні, вирішив покинути групу», – йдеться в офіційній заяві.

Виконавчий директор Beeline Казахстан Олександр Комаров призначений тимчасово в.о. виконавчого директора «Київстару».
Екс-глава бізнес-одиниці «Ринки, що розвиваються» Аамір Хафіз Ібрагім залишається главою мобільного оператора Jazz у Пакистані.

Норвежець Шелль Мортен Йонсен (Kjell Morten Johnsen) позбувся статусу «тимчасово в.о.» і нарешті призначений головним операційним директором групи Veon. Шеллі прийшов у Veon у 2016 році з посади керівника Telenor Europe і у Veon відповідав за розвиток основних ринків групи.

Керівництво Veon постане перед американським судом у зв’язку з корупційним скандалом

Усі операційні компанії групи будуть підпорядковані йому безпосередньо. Спрощена горизонтальна структура в групі створена, «щоб посилити фокус Veon на ринках, що розвиваються», наголошується в заяві.

Крім Петра Чернишова, з Veon також підуть:
головний директор групи з розвитку цифрових рішень і комерції
Крістофер Шлаффер – наприкінці 2018-го. Заміну йому наразі шукають;
керівник групи з корпоративних питань, взаєминам з держорганами і зв’язків з громадськістю Марк МакГанн. Його посаду скорочено в принципі, а обов’язки розподілили по різних департаментах.

Скорочення в Veon ще не закінчилися. «Робота триває, оскільки Veon перебуває на етапі переходу до більш ефективної операційної моделі», – наголошено в заяві групи.

Урсула Бернс
www.shutterstock.com

«Ми створюємо нову, більш просту структуру, яка допоможе нашим операційним компаніям надавати кращі послуги клієнтам і реалізувати ще більшу цінність для акціонерів», – цитує заяву голови правління Veon Урсулу Бернс.

Veon (до лютого 2017-го – Vimpelcom) – глобальний телеком-оператор, який має мобільні бренди в РФ, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Вірменії, Грузії, Киргизстані та Лаосі (Beeline), Україні («Київстар»), Італії (Wind, Infostrada), Канаді (Infostrada), Алжирі, Пакистані, Бангладеш, Бурунді, Зімбабве і ЦАР.

У 2017 році акції Veon подешевшали майже на 50%. Багато в чому цьому сприяв невдалий запуск однойменного месенджера, який з 2016-го встановили лише 8 млн з 240 млн клієнтів корпорації.

Нагадаємо, на початку тижня в медіа з’явилися чутки про те, що Петро Чернишов іде з посади президента компанії «Київстар».

З липня наглядову раду українського мобільного оператора очолив фінансовий директор Veon Тронд Вестлі.

Поділитися: