Тепер офіційно: IKEA відкриє перший магазин в Україні в 2019 році

679
megaline.ua
Магазин нового формату city store з'явиться в київському ТРЦ Ocean Mall

Шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA офіційно підтвердила відкриття першого магазину в Україні вже в 2019 році. Магазин нового формату з’явиться в київському ТРЦ Ocean Mall (ІІ черга ТРЦ Ocean Plaza), повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Історія IКЕА»: уроки ощадливості від засновника компанії Інґвара Кампрада

Новий магазин IKEA в Україні стане одним з перших магазинів міського формату у світі «поряд із Францією, Великою Британією, Данією, США та Китаєм», сказано в заяві компанії.

Формат city store означає не будівництво окремого комплексу, в якому традиційно розташовується IKEA, – він значно менший за розміром.

«У магазині міського формату покупці зможуть ознайомитися з новим підходом IKEA до створення комфортного життя для якомога більшої кількості покупців», – підкреслив головний виконавчий директор IKEA в Південно-Східній Європі Стефан Вановербеке.

Президент України Петро Порошенко особисто привітав рішення компанії: приходу IKEA чекають «мільйони потенційних споживачів». Президент сподівається, що в майбутньому компанія розмістить виробництво в Україні.
«Україна довго чекала на цю новину. Це – хороший сигнал для інших світових брендів, що з нашою державою треба мати справу», – наголосив він у своєму Twitter.

Планета дорожча: IKEA відмовиться від одноразових пластикових виробів до 2020 року

Мережа магазинів JYSK, конкурент IKEA, планує щорічно відкривати по 12 магазинів в Україні.

Поділитися: