Теорія поколінь: як врятувати бізнес від протистояння X та Y. Частина ІІI

Американська маркетингова компанія Sparks and Honey в своєму дослідженні «Meet Generation Z: Forget Everything You Learned About Millennials» називає Поколінням Z усіх, кому зараз менше 18 років. Тобто це люди, які з’явилися на світ з 2000 по 2017 рік.

Вже зараз глобальне Покоління Z прагне змінювати цей світ. Бути значимим двигуном змін є однією з основних цінностей.  Але у поколінь Z і Y багато спільного, запевняє Михайло Притула.

Підлітків усього світу цікавить соціальне підприємництво, як можливість реалізації та позитивного впливу на інших людей. Крім того, вони набагато відповідальніше підходять і до свого життя, і до існування планети загалом. Американське агентство Sparks and Honey (відстежує нові тренди) відзначає підвищений інтерес до екологічних проблем.

Сучасні підлітки розвинених країн бачили на власні очі невдачі старших братів і сестер покоління Y, багато хто з них не змогли знайти роботу і досі змушені жити з батьками (мова йде переважно про США і Канаду – K.Fund Media). Тому вони досить добре розуміють ілюзорність стабільної роботи й активно шукають знання і власний шлях.

Теорія поколінь: gen Z  в Україні. Частина V

 

Література:

1. Corey Seemiller, Meghan Grace;  Generation Z Goes to College.
2. Atlasbusinessjournal.org, A Look into the minds of generation Z consumers
3. Atlasbusinessjournal.org, By: Aneesh Goel,VP bussines development
4. Linkedin, 25 Things My Gen Z Daughter Will Likely Never Experience
5. Psychology today, Homelanders: The Next Generation
6. Business2community, 15 Aspects That Highlight How Generation Z Is Different From Millennials
7. Business Insider, Here’s who comes after Generation Z – and they’re going to change the world forever
8. Business Insider, Goldman Sachs is over millennials — it’s time to talk about the larger, and more influential, Gen-Z
9. Forbes, 7 Things Employers Should Know About The Gen Z Workforce

Поділитися: