Telegram збере $1,6 млрд на передпродажу своєї криптовалюти

117
techcrunch.com
Компанія запустила вже другий – закритий – етап попереднього інвестування, щоб уникнути перевірок від регуляторів

Популярний месенджер Telegram Павла Дурова запустив другий, закритий етап попереднього продажу криптовалюти Gram перед публічним розміщенням токенів (ICO).

Компанія запросила обраних інвесторів взяти участь у торгах, розіславши персональне запрошення електронною поштою, повідомив ресурс The Verge з посиланням на чотири джерела.

Криптоінвестору на замітку: 6 ознак афери на ICO

Основна причина закритості продажу – прагнення уникнути підвищеного інтересу Комісії з цінних паперів і бірж США. Telegram хоче примножити інвестиції, уникнувши нормативних обмежень з боку американського регулятора, припустив The Verge.

На даний момент важко говорити про суму очікуваного виторгу. На першому етапі попереднього продажу компанія залучила $850 млн від 81 акредитованого інвестора. На другому етапі Telegram планує заробити не менше, сумарно збільшивши інвестиції до $1,6 млрд.

Telegram неодноразово переглядала свою цінову політику через високий попит на ICO, уточнив блокчейн-інвестор компанії Solidus Capital Карлос Москера.

«Зараз навколо попереднього продажу ажіотаж більше, ніж з приводу самого ICO», – зазначив Москера.

Сам Telegram відмовився прокоментувати ситуацію. Офіційний запуск публічного ICO, як повідомлялося раніше, заплановано на березень.

Раніше ми писали, що шахраї заробляють на модній темі ICO Telegram.

Павло Дуров, засновник VK.com і Telegram, не має наміру продавати месенджер «навіть за $20 млрд».

 

Джерело: The Verge
Поділитися: