Taxify поклав Bolt на Париж

484
Taxify
«Естонська Uber» запускає в Європі й Австралії прокат власного бренду електросамокатів Bolt

Естонський таксі-сервіс Taxify запустив в Європі сервіс прокату власного бренду електросамокатів Bolt, повідомляє TechCrunch.

Презентація відбулася в четвер у Парижі, новий сервіс буде конкурувати з популярним прокатом Bird and Lime.

Крім Парижа, електросамокати від естонського бренду з’являться в кількох містах Європи й Австралії, де сервіс уже працює. Крім того, скутери Bolt можуть з’явитися і там, де Taxify не мав можливості запустити таксі через особливості регулювання, включаючи Німеччину та Іспанію.

Bolt Taxify
Taxify

З моменту запуску таксі-сервісу в серпні 2013 року додаток встановили близько 10 млн користувачів у 25 країнах.

За статистикою сервісу, відстань кожної п’ятої поїздки становить менше 3 км. «Це ідеально підходить для електросамоката, – упевнений гендиректор і співзасновник Taxify Маркус Вілліг. – Частина наших клієнтів напевно «пересяде» на самокати для коротких поїздок. Ми розраховуємо також залучити нову аудиторію клієнтів – а отже, дуже багатьом людям допоможемо вирішити проблему щоденних переміщень містом».

Тариф для поїздок на Bolt у Парижі становить від 15 євроцентів за хвилину, мінімальна вартість – €1.

Принцип роботи нагадує NextBike: зісканувавши додатком QR-код із самоката на стоянці, клієнт розблоковує замок, а після завершення поїздки сума списується з картки.

Bolt Taxify
Taxify

Увечері співробітники Taxify збиратимуть самокати за GPS-треком в місті для підзарядки.

Точних планів про запуск в Києві поки немає.

«Ми зараз оцінюємо можливості в багатьох містах, де працюємо. Що стосується України, поки конкретних деталей немає, але в кінцевому підсумку ми хочемо охопити якомога більше ринків», – повідомили K.Fund Media в українській прес-службі Taxify.

Сьогодні компанія представлена ​​в 40 містах Європи (в тому числі в Києві, Парижі, Відні, Лісабоні), Африки й Австралії.

Нагадаємо, Taxify вже став «єдинорогом», наростивши капіталізацію до $1 млрд,а до інвесторів приєднався Daimler .

У червні таксі-сервіс перезапустився в Україні через два роки після не надто вдалого старту.

Поділитися: