Tata Consultancy Services – перша за десять років індійська компанія вартістю понад $100 млрд

116
www.bloombergquint.com
Корпорація також увійшла до сотні найдорожчих компаній світу, обігнавши за капіталізацією Goldman Sachs

Індійська IT-компанія Tata Consultancy Services (TCS), частина індійського конгломерату Tata, стала першою за десять років компанією в Індії, чия ринкова вартість перевищила $100 млрд.

Корпорація також увійшла до сотны найдорожчих компаній світу за версією Bloomberg, випередивши за капіталізацією американський інвестиційний банк Goldman Sachs.

Прогрес по-індійськи: як Мумбаї перетворюється з «міста контрастів» на сучасний мегаполіс

У понеділок, 23 квітня, акції TCS зросли в ціні на 4,6%, і ринкова вартість компанії підвищилася до $102,7 млрд. Відзначимо, що 2008 року індійський холдинг Reliance Industries зміг подолати рубіж ринкової вартості в $100 млрд, але на той час рупія була приблизно на 30% дорожчою, ніж зараз.

Tata Consultancy Services – провідний експортер IT-послуг в Індії, який щорічно приносить материнській компанії Tata Group 85% доходу – близько $167 млрд, за даними Bloomberg.

Уже в першому кварталі 2018 року виручка TCS зросла на 11,7% у доларовому еквіваленті – рекордний показник за останні 14 кварталів.
Конгломерат Tata займається виробництвом сталі, автомобілів, електроенергії, хімікатів, напоїв, кави, управляє мережею готелів і не тільки.

Індійська асоціація IT-компаній уперше перейде під жіноче керівництво.

Amazon має намір стати провідним онлайн-ритейлером на ринку Індії.

 

Джерело: Bloomberg

Поділитися: