І так піде: Ілон Маск призупинив тести безпеки Model 3

414
www.reuters.com
Співробітники більше не перевіряють гальмівну систему і балансування коліс електрокарів перед їх випуском з виробництва

Генеральний директор Tesla Ілон Маск призупинив тести безпеки на фінальних стадіях виробництва седана Model 3, повідомив Business Insider з посиланням на внутрішній документ компанії.

Tesla вперше виробила за один тиждень 5 тис. седанів Model 3

За розпорядженням Маска, співробітники фабрики у Фрімонті (Каліфорнія) більше не проводять тести на перевірку гальмівної системи і балансування коліс перед випуском автомобіля з виробництва. Анонімне джерело Business Insider стверджує, що ці тести є гарантією якості та функціональності машини.

За його словами, обидва тести припинили проводити 26 червня. Офіційна причина, як і термін припинення тестів, поки що невідомі. Незрозуміло також, скільки електрокарів зійшли з конвеєра без перевірки гальм і коліс.

Представник Tesla Дейв Арнольд заявив, що кожен електрокар компанії проходить «ретельні перевірки якості», в тому числі тестування гальмівної системи. Офіційно компанія відмовилася коментувати документ з наказом Маска.

Нагадаємо, що Tesla звільнить 9% співробітників і подала в суд на колишнього співробітника, що «злив» внутрішні документи компанії.

Поділитися: