T-Mobile уклав 5G-контракт з Ericsson вартістю $3,5 млрд

316
www.reuters.com
Шведський виробник надасть «залізо» і ПЗ для будівництва мережі 5G, включаючи хмарну платформу Cloud Core

Третій найбільший мобільний оператор США T-Mobile уклав багаторічний контракт зі шведською корпорацією Ericsson вартістю $3,5 млрд на розгортання мобільної мережі стандарту 5G, повідомив TechCrunch.

За умовами контракту, Ericsson надасть T-Mobile обладнання і ПЗ для будівництва 5G, включаючи платформи підтримки бізнесу (Business Supportive Systems) і «хмару» Cloud Core.

Deloitte: Китай випереджає США в будівництві мобільної мережі 5G

Американський телеком-гігант також планує використовувати технології партнера для вдосконалення поточної мережі стандарту LTE.

Глава Ericsson в Північній Америці Ніклас Хойвельдоп (Niklas Heuveldop) уже висловив задоволеність співпрацею, назвавши угоду важливим етапом для обох компаній. На сьогодні це найбільший 5G-контракт Ericsson.

У другому кварталі Ericsson збільшив свою частку на ринку мобільного зв’язку США, щоб, як повідомив Хойвельдоп, «стати ближчими до своїх головних клієнтів», а також допомогти з розгортанням мережі 5G.

Нагадаємо, що T-Mobile уклав багаторічний контракт з Nokia вартістю $3,5 млрд на закупівлю обладнання 5G півроку по тому, як оголосив про намір побудувати мережу 5G разом з Nokia і Ericsson.

Поділитися: