Syngenta відкрила Лабораторію цифрових інновацій

297
UNIT.City
Перший в Україні майданчик уже працює в UNIT.City

У четвер, 4 жовтня, компанія Syngenta відкрила першу в Україні Digital Innovation Lab, або Лабораторію цифрових інновацій. Майданчик вже працює в київському інноваційному парку UNIT.City, повідомили в прес-службі парку.

Київська лабораторія стала шостою у світовій мережі таких проектів Syngenta. Схожі лабораторії працюють у США, Китаї, Індії, Сінгапурі та Великій Британії.

Сінгапурська Olam забезпечила своїх фермерів у джунглях Індонезії сучасною CRM. Для управління плантаціями і логістикою достатньо смартфона

Потенційні замовники київської лабораторії – не лише український АПК, а й аграрії інших країн Європи. Лабораторія в Україні стане провідним європейським майданчиком повного циклу розробки в digital агро.

Вона займатиметься всім – «від досліджень і моделювання тестових зразків цифрових продуктів до створення робочих версій продукту, готового до запуску з реальними користувачами й інтегрованого із системами компанії Syngenta», зазначає керівник глобального напрямку Digital Technologies компанії Syngenta Бенджамін Нінійо.

Syngenta, як і весь великий агробізнес, активно інвестує в нові технології.
Syngenta, як і весь великий агробізнес, активно інвестує в нові технології. UNIT.City

Нещодавно корпорація купила компанію FarmShots (США) і Strider (Бразилія), які займаються аналізом даних про сільгоспугіддя, що отримані із супутників і безпілотників, і на їх основі розробляють ПЗ для управління АПК.

«Syngenta прагне стати надійним партнером в індустрії, яка впливає на процес діджиталізації агробізнесу в Україні та Європі», – наголошує директор відділу маркетингу Syngenta Костянтин Іванюк.

Лабораторія в Києві має необхідне обладнання і ПЗ для web-розробок, Big Data, створення мобільних додатків, віртуальної реальності (VR), інтернету речей (IoT). Наразі тут працюють 8 чоловік.

За словами глави правління і керуючого партнера UNIT.City Макса Яковера, Syngenta Digital Innovation Lab стане вже четвертою лабораторією в інноваційному парку: «Вона посилить не лише центр експертизи та напрям agritech, а й усю екосистему».

Переможцем Агрохакатона-2018 став портал для органічного виробництва.

UNIT.City: українці зареєстрували понад 145 тис. патентів упродовж 11 років.

Поділитися: