Сила відпустки: 3 відео про те, чому важливо відпочивати

904
Shutterstock
Відомі люди розповідають, навіщо потрібні паузи у роботі

K.Fund Media неодноразово писав, наскільки важливим в житті кожної людини є правильний відпочинок. Ми публікували тексти про те, чим загрожує емоційне вигорання на роботі, як піти у відпустку і забути про офіс та як українські керівники практикують режим «тимчасово недоступний». Сьогодні пропонуємо переглянути ці три ролики, які надихнуть вас взяти паузу в роботі, щоб набратися сил для нових звершень.

Як стати успішним? Висипайтеся!


Лекторка: журналістка Аріанна Хаффінгтон

Тривалість: 4 хв.


«Зараз є щось на зразок змагання з нестачі сну. Особливо у Вашингтоні. Якщо ти захочеш призначити зустріч о восьмій ранку, то у відповідь напевно почуєш «Це надто пізно для мене, але добре, я можу зіграти в теніс, зробити кілька дзвінків і потім зустрітись з тобою». Люди вважають себе заклопотаними і продуктивними, але насправді це не так», – каже журналістка Аріанна Хаффінгтон.

Своєю короткою лекцією вона пропагує енергію міцного сну. Саме він, запевняє спікерка, є шляхом до підвищення ефективності на роботі та щасливого життя в цілому.


Мистецтво спокою


Лектор: письменник Піко Айер

Тривалість: 16 хв.


«В епоху прискорення ніщо так не п’янить, як сповільнення темпу. В епоху неуважності найбільша розкіш – увага. А в епоху безупинного руху найважливіше – хвилина спокою», – каже письменник-мандрівник Піко Айер. Більше 30 років він досліджував рух і тишу – і те, як пересічні культури змінили світ, нашу уяву і відносини.

У своєму ліричному виступі Айер пропонує стратегії, якими може скористатись кожен із нас, щоб зупинитись і побути у спокої кілька хвилин чи пару днів. Ця лекція для всіх, хто втомився від сучасного темпу життя та прагне навчитись відпочивати.


Сила відпустки


Лектор: графічний дизайнер Стефан Загмейстер

Тривалість: 17 хв.


«У мене є власна студія дизайну у Нью-Йорку. Раз на сім років я закриваю її на рік, щоб провести невеликі експерименти – те, що завжди складно зробити в нормовані робочі дні. В цей рік ми не доступні ні для кого з наших клієнтів. Ми зовсім закриті. Можете собі уявити, наскільки цей чудовий час наповнює нас енергією», – розповідає дизайнер Стефан Загмейстер.

Під час виступу він ділиться своїм досвідом тривалих відпусток та показує інноваційні проекти, на які його надихнув відпочинок.


Читайте також: Беріть у відпустку: 3 міні-серіали, що зняті за книгами

Поділитися: