Сила переконання: Ілон Маск пережив раду директорів і залишився на чолі Tesla

818
www.weeklystandard.com
Акціонери відхилили пропозицію розділити його повноваження генерального директора і голови ради директорів

Глава Tesla Ілон Маск продовжить одночасно виконувати функції голови ради директорів і генерального директора компанії. Таке рішення ухвалила рада акціонерів Tesla на щорічних зборах у місті Маунтін-В’ю (штат Каліфорнія, США).

Акціонери Tesla більшістю голосів відхилили пропозицію розділити повноваження Ілона Маска, які поєднують у собі його посади голови ради директорів і генерального директора.

Шлях Ілона Маска: у чому секрет формули Tesla

У відповідь на рішення ради Маск пообіцяв підвищити ефективність роботи компанії, а зокрема, «з великою ймовірністю» вийти на потужність 5 тис. електрокарів Tesla Model 3 на тиждень ще до кінця червня. Для порівняння: зараз виробляють лише 3,5 тис. одиниць на тиждень.

«Це були болісні, пекельні кілька тижнів у моєму житті, але незабаром ми досягнемо поставленої мети», – повідомив Маск акціонерам компанії.

Деякі члени ради директорів Tesla висловили занепокоєння, що прискорення збірки Tesla Model 3 може знизити рентабельність компанії в довгостроковій перспективі, зазначає BBC.

Щорічні збори ради директорів переобрали трьох членів ради Tesla. Ілон Маск також розповів про нову фабрику Gigafactory, яку, за його словами, «дійсно скоро» побудують у Шанхаї.

Tesla заперечує проблеми з виробництвом седана Model 3, хоча перенесла виробництво акумуляторів Model 3 з Європи в США.

 

Джерело: BBC

Поділитися: