Свято вдалося: «Київстар» роздав понад 9 ТБ інтернету на Atlas Weekend 2018

230
Київстар
Найбільше трафіку використали під час виступу The Chemical Brothers

Мобільний оператор «Київстар» роздав понад 9 ТБ інтернету під час музичного фестивалю Atlas Weekend 2018. Не дивно: з 3 по 8 липня на фестивалі побували понад 270 тисяч абонентів компанії, повідомили в «Київстарі».

Абоненти використали найбільше інтернету 8 липня – близько 1,9 ТБ. Це можна порівняти з 1,3 тис. годин безперервного перегляду відео у високій якості або з 2,2 тис. годин прослуховування аудіо.

Наглядова рада «Київстар» очолив фіндиректор Veon

Найбільше користувачі були у мережі під час виступу The Chemical Brothers – 221 ГБ пішло на публікації в соцмережі. Трохи менше гігабайтів мобільні абоненти витратили на Олега Винника – 156 ГБ. Максимальне навантаження на мережу фестиваль дав з 22.00 до 23.00 7 липня. За годину абоненти витратили понад 240 ГБ трафіку під час виступу на різних сценах груп Луна, O.Torvald і ATL.

«Київстар» додатково встановив 13 пересувних базових станцій на території ВДНГ
www.facebook.com/pg/atlasweekend

Щоб забезпечити стабільний зв’язок на фестивалі, «Київстар» додатково встановив 13 пересувних базових станцій на території ВДНГ, де і проходив Atlas Weekend.

Це обладнання дозволило обслужити у півтора рази більше 4G-трафіку, який можуть спожити усі відвідувачі популярної спортивної події на НСК Олімпійський при заповненому стадіоні, а в еквіваленті 3G Atlas зрівнявся зі споживанням такого немаленького міста, як Бориспіль.

Загалом, трафік «Київстару» на Atlas Weekend 2018 виріс втричі в порівнянні з попереднім роком, відзначили у мобільному операторі. Ще 1,5 млн хвилин любителі сучасної музики витратили на дзвінки-трансляції концертів друзям і знайомим.

Нагадаємо, що «Київстар» запустив бізнес-додаток для фермерів і допоможе поліції Одеси шукати дітей.

Поділитися: