Суто по справі: Марк Цукерберг на слуханні Європейського парламенту

250
www.standard.co.uk
Глава Facebook півгодини відповідав на запитання, які задавали 60 хв

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг виступив у Європейському парламенті. Засновник найбільшої соціальної мережі в світі півгодини відповідав на запитання європейських політиків, які ставили протягом 60 хв. Загалом слухання тривало 90 хв.

Цукерберг вибачився за порушення конфіденційності даних європейських користувачів через скандал із британською аналітичної компанією Cambridge Analityca, яка зберігала і аналізувала дані близько 87 млн ​​користувачів Facebook без їхньго відома.

Ну помилилися: Марк Цукерберг про проблеми конфіденційності Facebook

Засновник Facebook заявив, що мережа не вжила всіх заходів, щоб запобігти поширенню фейкових новин і використанню соцмережі на шкоду користувачам.

«Це була моя помилка, і мені шкода», – вчергове взяв на себе відповідальність Цукерберг.

Він також нагадав, що Facebook впровадив нову функцію «очистити історію» (clear history), завдяки якій користувачіможуть видалити всі файли cookie та історії браузера після відвідування соцмережі.

Марк Цукерберг на слушании Европейского парламента
www.standard.co.uk

Засновник соцмережі позитивно сприйняв набрання незабаром чинності нормами Загального регламенту щодо захисту даних (GDPR), відповідно до яких умови зберігання і використання даних користувачів стануть жорсткішими. Нещодавно Facebook змінив свою політику конфіденційності, тому, наголосив Цукерберг, соцмережа «цілковито відповідатиме» новому законодавству.

Однак члени Європарламенту все одно залишилися незадоволені виступом Цукерберга, звинувативши його в ухилянні від відповідей на запитання. Після слухання колишній прем’єр-міністр Бельгії ліберал Гі Верхофстадт написав у своєму Twitter, що «формат слухання дав змогу Марку Цукербергу уникнути відповідей на запитання».

Манфред Вебер
www.spiegel.de.jpg

Глава Європейської народної партії Німеччини Манфред Вебер (Manfred Weber) заявив, що Цукерберг був «не дуже переконливий» і «відповів не на всі запитання», наголосивши на наявності занадто великої влади у Facebook.

Лише президент Європейського парламенту Антоніо Таяні охарактеризував візит Цукерберга як «успіх», хоча вибачень глави Facebook усе ж «недостатньо».

Однак Марк Цукерберг пообіцяв, що Facebook запроваждить нові заходи безпеки даних користувачів, що потребує часу та інвестицій. Не виключено, що витрати можуть помітно вплинути на прибутковість соцмережі, але глава Facebook чітко заявив – безпека користувачів для нього важливіша за прибуток.

Мені шкода: Марк Цукерберг на дводенних слуханнях в Конгресі США.

Акціонер Facebook: Марк Цукерберг має піти у відставку.

 

Джерело: First Post

Поділитися: