Студія дизайну зі США спроектувала «зелену» диво-хижку за $250 тис.

284
www.businessinsider.com
Ця пересувна технологічна «хатина» буде обладнана батареєю від Tesla і атмосферним генератором води

Американська дизайнерська студія DFA спроектувала екологічно нешкідливу комфортабельну хижу, яка самостійно забезпечує своїх мешканців водою та електрикою, повідомляє Business Insider.

Каркас інноваційної «хатини» площею 28 кв. м вироблятимуть із вуглецевого волокна. Цим займеться компанія Branch Technology, яка спеціалізується на 3D-друку.

Будинки швидкого реагування: як Максим Гербут створює Tesla у сфері житла

Утримувати каркас об’єкта під назвою Galini Sleeping Pod будуть «ноги» з повторно використаного алюмінію.

У будівництві диво-хижки також використовуватимуть дерево і перероблений пластик. Забезпечувати своїх жителів світлодіодним освітленням Galini Sleeping Pod буде за допомогою сонячних панелей, вітрових турбін і батареї від Tesla.

Будинок, нешкідливий для екології, був спроектований у США
www.businessinsider.com

Крім того, в розпорядженні мешканців Galini Sleeping Pod будуть системи кліматичного контролю всередині приміщення і водопостачання шляхом конденсації води з атмосферного повітря.

Засновник DFA Лаіт Сайіг стверджує, що спроектована його компанією «халабуда» на 97% складається з екологічних матеріалів, тому практично нешкідлива для навколишнього середовища.

Більше того, Galini Sleeping Pod унікальна своєю мобільністю – її можна розібрати на складові, покласти у вантажівку і перевезти в інше місце.

На будівництво одного такого куреня піде 4-6 тижнів. Його проектна вартість – $250 тис.

Будинок, нешкідливий для екології
www.businessinsider.com

Замовником проекту Galini Sleeping Pod став девелопер Нік Джекогян, який в 2016-му вирішив побудувати на півострові Монтерей (штат Каліфорнія) «зелений» житловий комплекс Walden Monterey на 22 будинки.

Це екологічно чисте поселення на узбережжі Тихого океану буде розташовуватися лише в годині їзди від Кремнієвої долини. Право на зведення власного будинку коштуватиме майбутнім мешканцям Walden Monterey в $5 млн.

Згідно з планом Джекогяна, проживання в Galini Sleeping Pod має допомогти техноґікам – потенційним покупцям нерухомості в Walden Monterey перейнятися атмосферою життя в гармонії з природою.

Як ми писали раніше, в Україні малі ГЕС знищують екосистему річок.

МОП прогнозує 24 млн нових робочих місць у «зеленій» економіці до 2030 року.

Поділитися: