Стажування на літо: 6 пропозицій в Україні

12917
Shutterstock
Підбірка можливостей для випускників та молодих спеціалістів

Nestle

В компанії є програма практики та програма стажування. Це два різні напрямки: перший тільки для студентів старших курсів, другий – ще й для молодих спеціалістів. Відібрані учасники отримають досвід роботи в ключових відділах компанії протягом року, підтримку та менторство від лінійного керівника та колег, можливість залишитись на посаді та побудувати тут кар’єру.

Вимоги до учасників: мати грунтовні академічні знання та досягнення, вільно володіти англійською мовою, швидко вчитися та бути готовим працювати в команді.
Як потрапити на стажування: спочатку потрібно подати заявку, потім пройти телефонну співбесіду. Після відбору на цих етапах на вас чекає індивідуальне завдання та співбесіда з HR-спеціалістом.

Carlsberg

Компанія розробила програму стажування для різних спеціальностей, що розрахована на студентів як з технічною, так і з гуманітарною освітою. Тут відкриті позиції в таких напрямках як право, фінанси, маркетинг, HR та ін. Стажування триватиме шість місяців та проходитиме у трьох містах України: Запоріжжі, Львові та Києві. Відібраних учасників обіцяють офіційно працевлаштувати та виплачувати зарплатню.

Вимоги до учасників: бути ініціативним та готовим до всього нового, мати високий рівень успішності та володіти теоретичними знаннями за своєю спеціальністю, впевнено користуватись MS Office та знати англійську хоча б на рівні Intermediate.
Як потрапити на стажування: заповнити анкету на сайті та прикріпити резюме.

Luxoft

Міжнародна компанія запрошує на стажування талановитих студентів та молодих випускників. Пропонують роботу над проектами в команді з кращими ІТ-спеціалістами та навчання за програмами, підготовленими експертами компанії. Залежно від обраної спеціалізації, ви зможете розвиватися як програміст або ж як фахівець із забезпечення якості розробки ПЗ. Кращим стажерам обіцяють працевлаштування.

Вимоги до учасників: знати англійську мову та основи програмування, бути проактивним та мати можливість приділяти стажуванню 30+ годин на тиждень.
Як потрапити на стажування: заповнити анкету на сайті та прикріпити резюме, скласти тестування на знання програмування та англійської мови, пройти первинну та технічну співбесіду.

Procter & Gamble

Компанія пропонує стажування по всьому світу. Є відкриті вакансії і в Україні – ІТ, фінанси та бухгалтерський облік, клієнтська логістика, HR та ін. Стажування може тривати від 3 до 12 місяців. Серед переваг – можливість погоджувати графік роботи та отримувати зарплату близько 15 тис. грн.

Вимоги до учасників: відмінне знання англійської, вміння працювати як в команді, так і самостійно, лідерські якості та аналітичне мислення.
Як потрапити на стажування: заповнити анкету на сайті компанії

ООН

Організація Об’єднаних Націй запрошує на стажування і в Україні. Для студентів та молодих спеціалістів це чудова можливість застосувати академічну теорію на практиці, збільшити свій дослідницький потенціал та отримати досвід роботи в міжнародній організації. Перелік відкритих вакансій можна переглянути на сайті.

Вимоги до учасників: за кожним напрямком різні, але серед головного – вільне володіння українською та англійською мовами, комп’ютерна грамотність
Як потрапити на стажування: заповнити детальну анкету на сторінці вакансії.

1+1 Media

Медіакомпанія чекає на стажування студентів або випускників останніх років. Пропонують динамічне робоче середовище, цікаві завдання і виклики; доступ до професійного обладнання та новітніх телевізійних технологій; комфортний офіс, відсутність дрес-коду та суворої ієрархії, відкриті комунікації; перспективу працевлаштування для найкращих. Стажування розраховане на 6 місяців.

Вимоги до учасників: вміти грамотно говорити й писати українською російською мовами, знати англійську хоча б на середньому рівні, мати досвід роботи, волонтерства та членства у студентських організаціях, вміти користуватися ПК та соціальними мережами.
Як потрапити на стажування: відправити резюме, відеорезюме та мотиваційний лист за допомогою форми на сайті, потім пройти тестове завдання та співбесіду.

Поділитися: