Стартап EarthNow хоче запустити пряму трансляцію подій на Землі із супутників

138
www.engadget.com
Серед інвесторів – японський SoftBank, Airbus і засновник Microsoft Білл Гейтс

Стартап EarthNow має намір розробити серію супутників, оснащених спеціальними камерами, які дають змогу вести «живу і невідфільтровану» трансляцію всього, що відбувається на Землі, в режимі онлайн.

Космос для всіх: Дірк Веллінжер готує масове виробництво супутників

EarthNow планує використовувати технологію для охорони природи – наприклад, відстежувати випадки незаконного рибальства, вивчати міграційні шляхи ссавців, виявляти лісові пожежі.

Технологія онлайн-трансляції, як заявляють розробники, підтримуватиметься в будь-якій точці планети з практично будь-якого пристрою, в тому числі на смартфонах і планшетах: компанія планує надавати доступ розробникам додатків.

На думку розробників, технологія EarthNow може стати «великим кроком вперед» порівняно з нинішніми низькими швидкостями онлайн-стрімінгу.

Інвесторами стали японський SoftBank і глава технологічної корпорації Microsoft Білл Гейтс. Фінансову підтримку стартапу також погодилася надати одна з найбільших авіабудівних компаній в світі – Airbus.

Нагадаємо, що SpaceX запустила на орбіту тестові супутники для швидкісного інтернету та отримала офіційний дозвіл влади США на будівництво мережі супутникового інтернету.

 

Джерело: CNBC

Поділитися: