Standard & Poor’s купує ШІ-стартап за $550 млн

146
www.businessinsider.sg
Це найбільша відома угода у сфері штучного інтелекту

Американська корпорація S&P Global, яка володіє авторитетним рейтинговим агентством Standard & Poor’s, оголосила про купівлю стартапа Kensho Technologies за $550 млн.

Ця угода стане найбільшою в історії у сфері штучного інтелекту (ШІ). S&P Global планує завершити поглинання Kensho Technologies у березні-квітні поточного року.

Американський стартап застосовував ШІ для розроблення нової системи аналізу даних, якою користуються провідні фінансові установи світу і спецслужби США.

Даниэль Надлер
www.forbes.com

Компанію Kensho Technologies в 2013-му заснував Даніель Надлер (Daniel Nadler), який того самого року захистив кандидатську дисертацію з економіки в Гарвардському університеті.

Надлер тоді заявив, що хоче зробити фінансовий аналіз так само простим, як і пошук у Google, – і штучний інтелект має в цьому допомогти.

Kensho Technologies отримав велику кількість нагород, а у 2016-му Всесвітній економічний форум назвав компанію Надлера «технологічним піонером» і включив її до списку 30 найперспективніших технологічних стартапів на планеті.

Штучний інтелект 2038: Microsoft радить не розслаблятися

Після поглинання Kensho Technologies збереже бренд і свою штаб-квартиру в Кембриджі.

За словами Надлера, отримавши доступ до величезного масиву даних, які аналізує S&P Global, стартап зможе вдосконалити свою технологію.

Як ми писали раніше, штучний інтелект від Alibaba перевершив людину в знаменитому тесті.

А Google відкриє в Китаї інститут штучного інтелекту.

 

Джерела: PR Newswire, Forbes
Поділитися: