Спадкоємці бізнес-імперій: чим живуть діти батьків зі списку Forbes

328
Джефф Безос, $ 120,3 млрд, четверо дітей. fm.cnbc.com
Попри мільярдні статки, далеко не всі діти успішних бізнесменів купаються в розкоші

Як і звичайні люди, підприємці зі списку Forbes заводять сім’ї й народжують дітей, які стають спадкоємцями їхніх бізнес-імперій.

Нерідко діти мільярдерів керують благодійними проектами в корпораціях своїх батьків, але деяким з них вдається побудувати власну успішну кар’єру.

Одні діти багатіїв відвідують приватні школи, інші вчаться в державних навчальних закладах.

Нижче представлені історії дітей, батьки яких входять до числа найбагатших людей на планеті.

Марк Цукерберг: статки – $63,2 млрд, дві дочки

Марк Цукерберг з дітьми
www.businessinsider.com

33-річний гендиректор Facebook одружився у 2012-му на своїй давній подрузі Прісциллі Чан.

У пари народилися дві дочки: в 2015-му з’явилася на світ Максима, а в 2017-му – Огаст (Августа).

Заради допомоги з новонародженими Марк Цукерберг двічі брав тривалу відпустку, оскільки Facebook дозволяє йти в декрет як жінкам-співробітникам, так і чоловікам.


Ілон Маск: статки – $19,3 млрд, п’ять синів

Ілон Маск з дітьми
www.businessinsider.com

46-річний гендиректор компаній Tesla і SpaceX одружився в 2000-му на канадській письменниці Жюстін Вілсон, з якою познайомився під час навчання в канадському Університеті Квінс.

У 2002-му в пари народився син Невада Олександр, який помер у віці 10 тижнів від синдрому раптової дитячої смерті.

За допомогою штучного запліднення перша дружина Ілона Маска народила йому ще п’ятьох синів: у 2004-му народилася двійня, Гріффін і Ксав’є, а в 2006-му – трійня, Дем’єн, Сексен і Кай.

Усі сини гендиректора Tesla навчаються в експериментальній приватній школі Ad Astra, створеної їхнім батьком.

У 2010-му Маск назвав синів любов’ю всього свого життя.


Річард Бренсон: статки – $5,6 млрд, дочка і син

Річард Бренсон з дітьми
www.businessinsider.com

67-річний засновник корпорації Virgin Group познайомився зі своєю другою дружиною Джоан Темплмен в 1976-му.

У 1981-му в пари народилася дочка Холлі, а в 1985-му – син Сем. В одному з інтерв’ю Бренсон зізнався, що в 1979-му Джоан Темплмен народила йому дочку Клер Сару, яка прожила лише чотири дні.

Дочка ексцентричного британського підприємця закінчила медичну школу і навіть попрацювала асистентом лікаря. Врешті вона очолила один з благодійних проектів корпорації батька.

Бізнес-досвід: як правильно передати справу спадкоємцю

Холлі Бренсон вже встигла написати автобіографію. Вона ходить у гори, бігає марафони, займається вітрильним спортом і має намір полетіти в космос.

У 2014-му дочка Бренсона зробила його дідусем, народивши двійню – дівчинку Етту і хлопчика Арті.

Сем Бренсон, як і його сестра, працює в корпорації батька і активно займається благодійністю. Також він заснував кінокомпанію Sundog Pictures.

У сина Бренсона теж є двоє дітей. У 2013-му він зіграв розкішне весілля з британською актрисою і моделлю Ізабеллою Калторп у маєтку батька в ПАР.


Білл Гейтс: статки – $90,6 млрд, дві дочки і син

Білл Гейтс з дітьми
www.businessinsider.com

62-річний співзасновник Microsoft одружився в 1994-му на співробітниці своєї корпорації Мелінді Френч.

У родині одного з найбагатших людей на планеті народилися троє дітей: дочки Дженніфер (1996 р.н.) І Фібі (2002 р.н.), а також син Рорі (1999 р.н.).

Старша дочка Гейтса вивчає біологію в Стенфордському університеті. У майбутньому вона планує отримати магістерський ступінь у сфері охорони здоров’я або соціальної роботи або вступити до медичної школи.

Крім того, Дженніфер Гейтс давно займається кінним спортом, беручи участь у різних змаганнях. Свого часу екс-керівник Microsoft за $37 млн ​​викупив цілу вулицю в місті Веллінгтон (штат Флорида), де його дочка удосконалювала свою верхову їзду.

Дженніфер і Рорі закінчили приватну школу Lakeside School в Сіетлі (штат Вашингтон), в якій навчався їхній батько. У тій самій школі навчаться і молодша дочка подружжя Гейтс.

Білл Гейтс особливо не балує своїх дітей – до 14 років він забороняв їм користуватися мобільними телефонами.


Воррен Баффетт: статки – $85,8 млрд, два сини й дочка

два сини й дочка Воррена Баффетта
www.businessinsider.com

87-річний всесвітньо відомий інвестор уперше одружився в 1952-му. Він був в офіційному шлюбі з першою дружиною Сьюзен до її смерті в 2004-му, але розлучився з нею ще в 1977-му.

У Баффетта народилися троє дітей: дочка Сьюзен Еліс (1953 р. н.) та сини Говард (1954 р.н.) І Пітер (1958 р. н.).

Усі діти мільярдера навчалися в державних школах. За словами Сьюзен Еліс Баффетт, вона дізналася про багатство батька тільки після 20 років – зі статті Wall Street Journal.

Зараз дочка Баффетта керує різними благодійними проектами, присвяченими боротьбі з нужденністю, ядерному роззброєнню і жіночому здоров’ю.

Молодший син Баффета разом зі своєю дружиною заснував благодійний фонд NoVo Foundation. До цього Пітер Баффетт довгі роки був професійним музикантом, випустивши 16 пісень. А в 1999-му за свій саундтрек до документального фільму він удостоївся престижної телевізійної премії «Еммі».

Старший син інвестора в 2017-му обійняв посаду шерифа округу Макон (штат Іллінойс). Він також керує великої сімейної фермою і власним благодійним фондом.

До цього Говард Баффетт активно займався бізнесом і політикою. Крім того, він понад 10 років обіймав керівні посади в корпорації Coca-Cola.

У 2011-му Воррен Баффетт заявив, що хоче, щоб його старший син увійшов до складу правління його бізнес-імперії Berkshire Hathaway.

Як ми писали раніше, Лі Кашин вийшов із бізнесу, передавши владу старшому синові.

А спадкоємець Samsung Лі Чже Йон вийшов на свободу після року в’язниці.

 

Джерело: Business Insider

Поділитися: