SpaceX пропонує один космічний корабель замість Falcon 9, Falcon Heavy і Dragon

136
techcrunch.com
Ілон Маск готовий відправити людство в космос на кораблі майбутнього і побудувати бази на Місяці й Марсі

29 вересня американський мультимільярдер-інноватор Ілон Маск знову привернув увагу всієї планети. Головною сенсацією його виступу на Міжнародному конгресі астронавтики (IAC) в Аделаїді (Австралія) стали проекти нової ракети-носія, а також зображення великої бази на Місяці й Марс-сіті.

Усе, чого ви не знали про Ілона Маска

Очолювана ним компанія SpaceX розробляє універсальний космічний корабель на заміну нинішнім ракеті-носію Falcon 9 і більшій Falcon Heavy (план — до кінця 2017), а також транспортній капсулі Dragon з одним кораблем і одним бустером. BFR, або Big Falcon Rocket, нагадує збільшений і об’єднаний верхній щабель Dragon і Falcon 9.

Універсальний багаторазовий транспортний засіб сприятиме колосальному зниженню собівартості кожного польоту. «Усі ресурси, що розпорошуються на кілька продуктів, ми задіємо в одній системі», — заявив Ілон Маск.

bfr-min

Як і два нинішніх носія, BFR розрахований на розгортання дуже великих супутників і навіть обслуговування міжнародної космічної станції для комерційного використання. Однак у найближчій перспективі SpaceX орієнтується переважно на ракети-носії Falcon 9 і Falcon Heavy.

На початку вересня SpaceX вперше відправила на орбіту військовий космоліт

 

Джерело: Techcrunch
Поділитися: