Просування бренду або створюваної продукції – один з найпопулярніших способів використання соціальних мереж. За даними сервісу по управлінню інтернет-аккаунтами  Sprout Social, 75,3% інтернет-користувачів роблять покупку, заручившись позитивною інформацією із соцмереж.

K.Fund Media

У 2016 році IT-гіганти Google і Facebook контролювали приблизно три чверті рекламного ринку США та відповідали за 90% зростання цього ринку.

На провідні ролі в просуванні товарів та послуг вийшли популярні соціальні мережі і сервіси. Вони стали провідним каналом комунікацій поміж компаніями і споживачами. Близько 80% користувачів використовують із цією метою соціальні медіа, електронну пошту або чат. 38% назвали найкращим майданчиком для комунікацій Facebook, 30% – Google+, 9% – LinkedIn, 8% – Twitter.

За даними консалтингової компанії Startek, 51% респондентів шукає сторінки виробників в соцмережах, щоби отримати більше інформації про їх продукти, сервіси або ж саму організацію, 30% – щоби отримати допомогу, а 20% – для подачі скарг.

Багато компаній не приділяють належної уваги потребам користувачів і намагаються створити представництва в соцмережах на свій смак, що призводить до виникнення розриву між пропонованим контентом та інформаційними запитами клієнтів. Важливо не тільки надавати користувачам цінну інформацію і послуги, але і робити це правильно.

K.Fund Media

Найбільше користувачів соцмереж дратують розміщення великої кількості реклами (57,5%), використання сленгу (38,4%), відсутність реальних людей в акаунті компанії (34,7%), недоречні жарти (32,3%) та ігнорування їх повідомлень (24,7%).

Згідно з дослідженнями, топ-менеджмент компанії приділяє мало уваги інформації з соцмереж. За даними спеціалізованого дослідження, проведеного інтернет-ресурсом CEO.com і сервісом по управлінню бізнес-даними Domo, 60% керівників компаній зі списку Fortune 500 не зареєстровані в соціальних мережах. Більшість топ-менеджерів працює в одній або двох соцмережах, тільки п’ять керівників знаходяться в чотирьох мережах і один – в п’яти. На першому місці знаходиться LinkedIn, за ним слідує Twitter. Решта соцмедіа відстають: 40 керівників списку Fortune 500 використовують Facebook, а 11 – Instagram.

Соціальні мережі: удар по репутації. Частина II 

 

Література:
Поділитися: