«Сонячний» бізнес Ілона Маска не розвивається

113
2775-1056-tesla-solar-roof
Енергетична компанія SolarCity, яку раніше поглинула Tesla Ілона Маска, не може вийти на колишній рівень обсягів виробництва

Американський виробник сонячних панелей SolarCity, якого в листопаді 2016 року поглинула технологічна корпорація Tesla, в третьому кварталі 2017-го встановив на будинки своїх клієнтів батареї загальною потужністю 109 МВт, що на 41,7% менше торішнього показника.

Така тенденція зберігається з початку року. Порівняно з 2016-м у першому і другому кварталах 2017 року обсяги поставок SolarCity скоротилися на 29,9% і 12,4% відповідно.

Шлях Ілона Маска: в чому секрет формули Tesla

Варто відзначити, що дочірня компанія Tesla не лише продає свої панелі, а й надає їх у лізинг. До цього левова частка клієнтів SolarCity вважала за краще щомісяця платити за оренду сонячних батарей, а не купувати їх одразу.

Попри падіння обсягу поставок, Tesla повідомила, що в третьому кварталі частка проданих панелей сягнула 46%, що на 13% вище минулорічного показника. А в четвертому кварталі 2017 року компанія очікує, що зможе реалізувати як мінімум половину із встановлених батарей.

SolarCity в липні 2006 року заснували брати Пітер і Ліндон Райви. Ідеологом створення компанії був їхній кузен – нинішній керівник Tesla Ілон Маск.

Нагадаємо, що на початку жовтня американський виробник електромобілів Tesla звільнив кілька сотень працівників за підсумками щорічної переатестації персоналу.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: