Sony розраховує на рекордний річний дохід

133
wsbradio.com
Компанія збільшила квартальний прибуток, попри проблеми на біржі

Технологічна корпорація Sony планує отримати за підсумками фінансового року рекордно великий операційний прибуток – $5,6 млрд. Компанія покращила річний прогноз з огляду на успіхи продажів у третьому кварталі.

У липні-вересні 2017-го Sony збільшила операційний прибуток в 4,5 раза порівняно з аналогічним періодом минулого року – до $1,8 млрд. Про це йдеться в опублікованому у вівторок, 31 жовтня, звіті корпорації.

Книгою колишнього гендиректора Sony надихався Стів Джобс

Минулий квартал став вдалим для Sony завдяки високому попиту на її відеоматриці у виробників мобільних гаджетів. Аналітики японської компанії прогнозують, що в 2017-му чипи пам’яті і матриці принесуть їй $1,3 млрд.

Корпорація має намір перевершити свій попередній рекорд прибутку, який тримається вже майже 20 років – з 1998 року, коли до продажу надійшла приставка PlayStation 1.

Тим часом акції Sony на Токійській фондовій біржі, які стабільно зростали в ціні в першому півріччі, уже кілька місяців як припинили дорожчати. На думку Reuters, інвестори не вірять, що техногігант зможе зберігати нинішні темпи зростання, після того як попит на ігрову консоль PlayStation 4 піде на спад.

Інформагентство також зазначає, що в планах Sony – завоювання ринку робототехніки і випуск власних пристроїв віртуальної реальності.

Нагадаємо, що глава підрозділу Sony, який керував запуском PlayStation 4, йде у відставку наприкінці року.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: