SoftBank вкладе $500 млн в азійський таксі-сервіс Grab

205
www.reuters.com
Сторони обговорюють умови закриття угоди

Японський конгломерат SoftBank вкладе $500 млн у південноазійський таксі-сервіс Grab, головного конкурента американського таксі-гіганта Uber у регіоні, повідомив Reuters з посиланням на внутрішні джерела.

Угода стала частиною плану Grab залучити близько $1 млрд додаткових інвестицій до кінця року. Решту коштів таксі-гігант планує отримати у стратегічних і фінансових інвесторів, повідомили джерела.

SoftBank збільшив квартальний прибуток одразу на 49%

У рамках останнього раунду фінансування, який очолили SoftBank, китайський Didi Chuxing і японська Toyota, таксі-гігант вже залучив понад $6 млрд інвестицій. На сьогодніі ринкова капіталізація компанії оцінюється в $11 млрд.

SoftBank давно інвестує в Grab. Уперше він вклав у компанію $250 млн у 2014 році, поступово нарощуючи свою частку в компанії. Подвоєння суми інвестицій свідчить про впевненість японського конгломерату в майбутньому таксі-сервісу, вважає Reuters.

«Grab має намір стати домінуючою платформою, а SoftBank бачить його в ролі довгострокового лідера на цьому ринку», – уточнило джерело Reuters.

Наразі Grab і SoftBank обговорюють умови завершення угоди. Потім таксі-сервіс планує провести останній раунд фінансування.

Нагадаємо, що сінгапурський регулятор заборонив Uber продавати свій південноазійський бізнес Grab.

Toyota інвестує $1 млрд в азійський таксі-сервіс Grab.

Поділитися: