SoftBank готовий інвестувати в Uber, але остаточне «так» не сказано

119
mobilemarketingmagazine.com
Для вдалого завершення угоди мало примирити головних акціонерів таксі-сервісу, треба ще й умовити інших

У вівторок, 14 листопада, японська SoftBank Group в своїй заяві підтвердила, що готова інвестувати в Uber Technologies, проте остаточної домовленості ще не досягнуто.
«Якщо запропонована ціна і кількість виставлених на продаж акцій не задовольнять SoftBank Group, не виключено, що група не інвестуватиме», – йдеться в заяві.

У фінансовому світі вважають, що інвестиційна політика SoftBank гальмує розвиток відкритого ринку акцій стартапів

Напередодні рада директорів Uber схвалила угоду і заявила, що процес підписання угоди із SoftBank та інвестиційною групою Dragoneer просувається. Йдеться про інвестиції до $10 млрд.

Інвестиційний консорціум на чолі з японським банком понад півроку готує угоду з найдорожчою венчурною компанією в світі: $1-1,25 млрд прямих інвестицій в Uber і придбання до 17% акцій на вторинному ринку.

Нагадаємо, після довгих і конфліктних переговорів у раді директорів Uber найбільший інвестор компанії Benchmark і її співзасновник та екс-керівник Тревіс Каланік нарешті примирилися. Каланік погодився не претендувати на управлінські позиції в Uber, а Benchmark призупинив судовий розгляд за позовом до Каланіка.

При цьому група SoftBank прагне вкладати майже $100 млрд свого інвестиційного фонду в різні «кошики». Японці разом з іншими інвесторами дали близько $2 млрд компанії Grab, прямому конкуренту Uber на ринку таксі в Азії, і близько $1 млрд індійському сервісу таксі HL Ola.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: