Slack оцінили в $5,1 млрд після інвестиції від японської телеком-корпорації

164
businessinsider.com
Японська телекомунікаційна корпорація Softbank вклала $250 млн фінансування в корпоративний месенджер Slack, збільшивши його вартість до $5,1 млрд

Залучені інвестиції допомагають компанії наростити прибутковість та знизити залежність від зовнішнього фінансування, коментує глава Slack Стюарт Баттерфілд.

Офісний продукт від розробників фотосервісу Flickr вже отримав назву «вбивці Скайпу» за темпи поширення. З запуску в 2013 році кількість активних користувачів зросла до 6 млн в день та давно вийшла за межі Силіконової долини. Створений як простий нішевий інструмент для спільної роботи, він вийшов в одне конкурентне поле з аналогічними бізнес-продуктами від Microsoft і Atlassian і періодично випереджав їх з нововведень.

За даними розробників, до початку вересня щоденний дохід від месенджера перевищив $200 млн. Це один з найдорожчих програмних проектів – обсяг залучених інвестицій становить $841 млн.

Вам буде цікаво: Тепер компанії зобов’язані повідомляти співробітників про моніторинг листування

У липні з’явилася інформація, що інтернет-гігант Amazon зробив проекту пропозицію про покупку за $9 млрд. У минулому році інтерес до придбання месенджера виявляв і Microsoft – йшлося про $8 млрд. Однак кінець кінцем MS спрямував кошти на розвиток та можливості власного Skype.

У той же час, інтерес великих інвесторів привернув до месенджеру загальну увагу. Втративши потенційні $8 млрд. від Microsoft, в квітневому раунді фінансування компанія отримала інвестиції від менш відомої Thrive Capital та наростила ринкову вартість до $ 3,8 млрд.

Інвестиції на суму $100 млн і вище стали практично буденною справою для технологічних стартапів. За даними агентства Bloomberg, якщо в першому кварталі таких угод було 12, то у другому вже 34. Третій квартал стартував з новини про Slack.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: