Смартфон для продуктивності: 5 додатків, які спростять вам роботу

963
Shutterstock
Як контролювати відправку електронних листів, час і потенційні витрати

Ваш смартфон може не тільки красти ваш час, але і допомогти відстежити, як ви його використовуєте. Навіть більше, може заощадити дорогоцінні хвилини при знайомстві з новими людьми. Або порахувати, на що ви витрачаєте гроші. K.Fund Media зібрав п’ять додатків, які допоможуть не витрачати важливі ресурси даремно.

Boomerang для Gmail

Це плагін для Google Chrome і Firefox, що дозволяє контролювати відправку та отримання повідомлень на електронну пошту. З його допомогою можна запланувати дату та час відправлення листа, автоматично пересилати листи, якщо адресат так і не відповів на них. Boomerang доступний на мобільних пристроях. Щоправда, додаток є тільки для ОС Android. Користувачі iOS можуть користуватися ним через мобільний веб-інтерфейс.

«Коли я тільки-но почав користуватися Boomerang, я був у шоці, коли виявив, що приблизно 5-10% листів, які я писав, залишилися без своєчасної відповіді. На той момент це був колосальний резерв для зростання моєї ефективності», – пише у Facebook керівник проекту iGov Дмитро Дубілет.

Базовий функціонал програми можна використовувати безкоштовно, а за додаткові опції доведеться платити від $5 на місяць.

Scan code в Facebook Messenger

Це своєрідна електронна візитка. У правому верхньому кутку додатка Facebook Messenger розміщена ваша фотографія. Якщо клікнути на неї, відкривається ваш профіль – фото з колами, крапками та тире навколо. Це ваш особистий код, який може зісканувати інший користувач Facebook Messenger та додати вас до контактів. Щодо використання все просто – клацаєте на фото, і у вас відкриваються дві функції – my code та scan code. Перше – це ваш контакт, друге – можливість сканувати потрібний контакт.

«Неочевидна, але дуже зручна річ, після якої я зовсім перестав тягати з собою візитки на заходи  в Україні. Обмінюватися таким чином контактами в Європі та США не рекомендується – там для ділових контактів використовують LinkedIn, додаток який до цих пір виглядає жахливо і такої функції там немає, а хотілося б», – розповідає PR-директор Depositphotos Олексій Педосенко.

Toggl

Це веб-сервіс для відстеження як свого особистого, так і командного часу. Інструмент дозволяє аналізувати час, витрачений на різні проекти, прораховувати терміни виконання задач і в онлайні спостерігати за продуктивністю всієї команди.

Місячна підписка Toggl коштує від $9 до $49. Якщо ви працюєте один або з командою до п’яти осіб, додатком можна користуватися безкоштовно.

Toggl можна використовувати і на мобільних пристроях,  всі дані синхронізуються під одним обліковим записом.

TextExpander

Ця програма автоматизує і спрощує роботу з текстами. На слова, які ви найчастіше використовуєте в своєму листуванні, можна задати певне поєднання клавіш, за допомогою яких текст з’явиться миттєво. Вартість використання TextExpander – від $3,33 щомісяця.

«На моєму комп’ютері створено близько 200 різних таких поєднань, завдяки чому я друкую рази в півтора швидше. До слова, ця програма особливо допоможе тим, у кого багато колег, до яких ви звертаєтеся на ім’я і по батькові», – розповідає про програму на своїй Facebook сторінці Project Manager iGov Дмитро Дубілет.

Financial Calculators

Додаток містить повний пакет фінансових калькуляторів, список яких можна редагувати залежно від пріоритетності. Всі електронні розрахунки, що зроблені за допомогою програми, можна пересилати поштою.

Financial Calculators – це група калькуляторів, що розраховують фінанси та інвестиції, кредити, пенсію, враховуючи показники фондових бірж і курсу валют. Просто треба ввести всі необхідні дані в програму, і вона детально  покаже всі ваші потенційні витрати.

Додаток працює без підключення до інтернету, підходить для всіх операційних систем і є безкоштовним.


Петро Чернишов Президент «Київстар»

У мене довгий список улюблених програм – я люблю тестувати новинки та багато працюю зі смартфона. Чим користуюся постійно? 1Password, Waze, Amazon Music, Zvooq, Flic for iOS, Economist, Meduza, Booking, Kindle, Audible, LitRes, Product Hunt, Evernote, Quandoo.

Розповім про кілька найбільш затребуваних. Про що потрібно думати в першу чергу? Про безпеку. У мене багато паролів до різних акаунтів – все запам’ятати неможливо, особливо, якщо придумувати складні комбінації. Тому я користуюся 1Password – дуже зручно.

Коли буваю за кордоном, часто використовую Quandoo – це сервіс для замовлення столиків у ресторанах. Не потрібно шукати контакти, ходити по кав’ярнях у пошуках вільного місця, можна заздалегідь спланувати відвідування найкрутіших закладів.


Роман Тугашев Засновник проекту Ulichnaya Eda

Найчастіше користуюся месенджерами – Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype. У них я веду комунікацію з партнерами і командою набагато активніше, ніж у пошті. Наприклад, в Telegram у мене більше десятка чатиків з різними робочими групами, в яких вирує обговорення практично цілодобово. У Facebook Messenger у нас є чат на 20 членів команди Ulichnaya Eda. Оскільки я фанат «Зоряних війн», то я назвав його «Галактика», а всіх колег перейменував іменами героїв. Спочатку він задумувався як робочий чат, а став трохи сімейним – тут ми ділимося практично всім один з одним.

Asana – це CRM-система, у якій я веду всі бізнес-процеси по кожному з проектів. Цей додаток я підглянув у співробітників фінського уряду. Завдяки йому я відстежую виконання завдань кожним своім співробітником, навіть за межами країни.


Володимир Дегтярьов Директор і співвласник PR-агентства Newsfront

Я використовую Pocket для читання на дозвіллі всіх статей і лонгрідів, які вимагають більше, ніж 3 хвилини. Звичайно ж, месенджери: Viber, Telegram. Для зберігання та обміну файлами з колегами – Dropbox, для ділового спілкування і нетворкінгу – LinkedIn, для аудіокниг – Audible, для управління проектами в команді – Asana, для ведення особистого списку завдань – Wunderlist. Для фізичної активності – Seven в форматі ранкової зарядки і Training Peaks для обліку тренувань і обміну інформацією з тренером.


Поділитися: