Ширше коло: українська соціальна мережа Nimses виходить за межі рунету

136
datification.org
За півроку програму українських розробників скачали понад 4 млн разів

Українська соціальна мережа Nimses виходить за межі рунету.

«З 1 серпня ми відкрили доступ до додатка в усьому західному світі і технічно готові до будь-яких навантажень. Тепер залишилося підготувати всі інші складові, щоб також успішно і швидко набрати аудиторію», – розповів K.FundMedia керівник відділу зв’язків з громадськістю Nimses Єгор Охотніков.

Nimses – це і соціальна мережа, і нейронні мережі, і машинне навчання. Втім, самі творці називають стартап містом на долоні з людьми, сервісами, послугами, товарами, тусовками, думками, новинами і можливостями.

nimses.com

За кожну хвилину перебування в мережі людина отримує нім – умовну грошову одиницю, за яку з часом можна буде придбати товар в реальному світі. Так обіцяють розробники – архітектор контенту Ольга Хілобок і Chief Marketing Officer Андрій Сірченко.

Учора запрацював проект Nimses Goods, який проваджує таку систему розрахунків. Але працює він тільки по Києву. Так, світшоти від Finch обійдеться користувачеві в 200 тис. німів, наручний годинник від ZIZ – в 300 тис., а гострий салат з телятиною із китайського ресторану обійдеться в 4 тис. німів.

До цього моменту були випадки, коли за внутрішню «валюту» соцмережі придбали порцію кави або, наприклад, дизайн сайту. Але вони мали поодинокий характер.

У планах компанії – вирішення питань щодо внутрішньої валюти, запуск Nimsees Goods та підписка за німи на Nimses Music – систему, яка нагадує подібні розробки від Apple, Google і Яндекс. Самі автори стартапу обіцяють незабаром довести, що українські соціальні мережі можуть бути цікаві всьому світу, а хвилина людського життя може бути конвертована у валюту.

nimses.com

Проект стартував 15 березня цього року. Загальна кількість завантажень додатка Nimses за підсумками серпня перевищила 4 млн разів.

Вам буде цікаво прочитати: «Привіт, я – робот: від чого боти позбавляють людство»

Поділитися: