Шукаю пару: Facebook тестує сервіс знайомств Facebook Dating

311
techcrunch.com
Сервіс буде доступний американським користувачам, які досягли повноліття

Американська корпорація Facebook, найбільша соціальна мережа в світі, тестує новий сервіс знайомств на базі соціальної мережі – Facebook Dating. Функція покликана допомогти користувачам знайти партнерів для серйозних стосунків, а не інтрижку на одну ніч, вважає TechCrunch.

Facebook спостерігає за тобою: як соцмережа відстежує життя кожного

Під час реєстрації у Facebook Dating користувачам пропонують вибрати власний гендер, а також гендерну ідентичність людей, з якими вони хочуть познайомитися, з п’яти варіантів: жінка, чоловік, транс-жінка, транс-чоловік, небінарна персона.

Зареєстровані користувачі також можуть вибрати, показувати свою анкету в сервісі знайомств друзям чи ні, про що свідчать скріншоти сервісу від американської тестувальниці додатків Джейн Вонг.

Facebook тестирует сервис знакомств Facebook Dating
twitter.com/wongmjane

Після відкриття доступу Facebook Dating до груп і подій користувач зможе побачити потенційних партнерів з високим відсотком сумісності, яких сервіс підбирає на основі своїх знань про конкретного користувача.

Користувачі, які зацікавилися один одним, можуть познайомитися ближче, розпочавши листування в Messenger і WhatsApp. Однак кількість таких шанувальників може бути обмежена для запобігання спаму. Користувачі також можуть заблокувати нав’язливого шанувальника в Facebook Dating, але не в самій соцмережі.

Наразі Facebook не планує запроваджувати платні підписки, як і показувати рекламу в Facebook Dating. Сервіс знайомств буде доступний лише американським користувачам, які досягли повноліття.

Нагадаємо, що Facebook закриває три мобільних додатки через непопулярність.

Facebook запустив сервіс розміщення вакансій і резюме Facebook Jobs.

Поділитися: