Штучний інтелект обере переможця фестивалю діджитал-реклами в Бельгії

162
ddb.be
Агентство DDB Brussels запропонувало штучний інтелект Pearl на роль голови журі бельгійського MIXX Awards – фестивалю діджитал-реклами

Бельгійці вважають, що цей експеримент в ході ювілейного 10-го фестивалю Marketing and Interactive Excellence Awards зможе гарантувати неупередженість та справедливе суддівство.

Pearl вибере переможця в спеціальній номінації на гала-фестивалі MIXX Awards 2017.

DDB Brussels розробило програму на замовлення організаторів фестивалю – Бельгійської асоціації маркетингу. Ім’я вона отримала на честь Радіа Перлман, однієї з піонерів розробки ПЗ і та розробниці протоколу STP. Сьогодні Перлман працює в корпорації Dell.

Чи варто побоюватися, що штучний інтелект захопить світ?

Три місяці тому творці завантажили в Pearl аналітику і звіти MIXX за останнє десятиліття та дали завдання проаналізувати тексти, відеоролики і результати фестивалів.

«Вона, безумовно, найдосвідченіший член рекламного журі на планеті. Вона навчилася думати, як людина, та вже досягла рівня точності близько 76%. Тому якщо їй дати новий кейс, вона зможе досить достовірно передбачити, чи переможе він і яке місце може зайняти», – йдеться в прес-релізі компанії.

«Судячи з усього, творчість більш-менш можна виміряти», – зазначає

Джос Полфліт, керівник відділу машинного навчання в Faction XYZ.

Агентство пропонує використовувати ШІ в майбутньому для попереднього відбору робіт учасників на великих творчих конкурсах. Порівнявши свій шорт-лист зі списком від ШІ, члени «людського» журі зможуть приділити більше уваги роботам, які пройшли повз «замилених» очей.

Перевірте себе: розпізнаєте чи ШІ?

Фінансисти вже прогнозують, що штучний інтелект через п’ять років замінить до 30% банківських службовців.

 

Джерело: Ddb.be
Поділитися: