Штучний інтелект від Alibaba подбає про кожну свиню на фермах Tequ

152
qz.com
Китайський ритейл-гігант створить систему з функцією розпізнавання «облич» і голосу для контролю здоров'я і популяції свиней

Онлайн-ритейлер Alibaba уклав контракт з Tequ Group, китайським сільськогосподарським конгломератом, на створення програмного забезпечення з елементами ШІ для оптимізації роботи свиноферм.

Система зможе ідентифікувати кожну свиню завдяки спеціальній мітці, яка витатуювана на тілі тварини. Маркування відповідатиме файлу з повною інформацією про свиню – порода, зріст і вага.

Дізнайтеся про створення Alibaba з книги Дункана Кларка

У планах розробників – передати програмі повний контроль над станом здоров’я всіх свиней. ШІ зможе розпізнавати «обличчя» й голоси, завдяки чому, наприклад, почує кашель, оцінить імовірність хвороби і подальшого поширення інфекції.

Система також зможе визначати свиноматок, найбільш спроможних народжувати здорове потомство. Щорічно китайський конгломерат вирощує близько 10 млн домашніх свиней. За такого обороту неможливо кожен день вручну підрахувати всіх поголовно, сказано в заяві компанії.

«Маючи 10 млн свиней, важко покладатися виключно на людські ресурси», – зазначив директор з інформаційних технологій Tequ.

Нагадаємо, що штучний інтелект від Alibaba перевершив людину в знаменитому тесті.

Також інтернет-холдинг почав приймати оплату усмішками.

 

Джерело: Quartz
Поділитися: