Штучний інтелект навчився створювати короткі новинні відеоролики

142
cdn.vox-cdn.com
Associated Press, The Weather Channel і французький телеканал TF1 інвестували в ізраїльський стартап Wibbitz

У понеділок, 23 жовтня, Wibbitz – ізраїльський розробник технології автоматичного створення бюджетних відеороликів на основі новин – провів третій раунд фінансування і отримав $20 млн.
Серед інвесторів – популярні медіа, в тому числі американське інформагентство Associated Press, всесвітній телеканал The Weather Channel і найбільший французький TF1. Найбільшу суму вклав німецький медіа-концерн Bertelsmann, власник найбільшого в світі книжкового видавництва Penguin Random House.

Wibbitz орієнтований на співпрацю з медіа, його технологія дає змогу мінімізувати витрати на створення новинного відеоконтенту. Компанія заснована в 2011 році в Ізраїлі. У 2015-му стартап вийшов на ринок США, де йому вдалося налагодити співпрацю з багатьма великими медіа-бізнесами, у тому числі з Bloomberg.

Марк Цукерберг і Ілон Маск розійшлися в поглядах на небезпеку розвитку штучного інтелекту

Співзасновник і гендиректор стартапа Зохар Даян назвав результати раунду «хорошою перевіркою і оцінкою того, що саме технологія несе компаніям». «Погодьтеся, наші інвестори не з чуток знайомі зі створенням відеоконтенту», – прокоментував він, додавши, що продукт Wibbitz – лише допоміжний інструмент для творчих команд, завдяки якому можна не перейматися рутинними роликами, а сконцентруватися на якості роботи.

Wibbitz, капітал якого збільшився втричі, до $30,8 млн, має намір збільшити штат, щоб удосконалити технологію і продовжити глобальну експансію в сфері генерування відеоконтенту. Головна мета стартапу – зробити комп’ютерні відеоролики такими, що абсолютно не відрізняються від створених людиною.

Раніше ми писали про те, як творці Google впроваджують штучний інтелект у фармакологію

 

Джерело:Techcrunch
Поділитися: