Шість із десяти американців чекають на «Чорну п’ятницю» та «Кіберпонеділок»

126
trbimg.com
Старт різдвяного сезону розпродажів охопить більше половини населення США

Різдвяний сезон розпродажів у США традиційно починається з Дня подяки, який 2017 року американці святкуватимуть 23 листопада.

Як показало соцопитування дослідницької компанії Nielsen, наступного четверга кожен другий американець (49%), замість того щоб сидіти за традиційним святковим столом із родиною, планує здійснювати покупки. У 2016-му лише 39% опитаних збиралися ходити по магазинах у День подяки.

Наступного дня, 24 листопада, у США відбудеться «Чорна п’ятниця». Це цілодобові масові розпродажі, пов’язані здебільшого з акціями в традиційних магазинах.

Китайський геній: «Alibaba. Дім, який збудував Джек Ма» Дункана Кларка

Популярність «Чорної п’ятниці» зростає: в останні два роки частка споживачів, які бажають придбати товари в цей день, зросла з 50% до 61%.
Таке само в США чекають «Кіберпонеділка» – 27 листопада акційними пропозиціями онлайн-ритейлерів мають намір скористатися 61% респондентів.

За даними comScore, минулого року День подяки і «Чорна п’ятниця» сумарно принесли онлайн-ритейлерам $4,7 млрд виручки, а «Кіберпонеділок» – $3,7 млрд.
Нагадаємо, що в суботу, 11 листопада, ритейл-гігант Alibaba встановив новий рекорд з виручки за 24 години: традиційний розпродаж Global Shopping Festival приніс корпорації Джека Ма $25,3 млрд. При цьому перший мільярд доларів покупці витратили приблизно за 1 хвилину.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: