Що зробить вашу компанію інноваційнішою

143
Дослідження показують, що більше творчих ідей народжуються в різноманітних колективах

Інноваційність компанії безпосередньо залежить від людей, які в ній працюють. Чим більше в ній особистостей різного походження, віку і статі, тим успішніше вона буде. До такого висновку прийшли в організації The Boston Consulting Group (BCG). Спільно з технічним університетом Мюнхена вони провели дослідження, що доводить це.
Експерти опитали керівництво 171 компанії в Німеччині, Австрії та Швейцарії.

Задавали їм тільки два питання: наскільки вони інноваційні та наскільки різноманітні.

«Ми запитали їх про доходи від інновацій. Дохід від інновацій – це частка доходів від нових продуктів і послуг за останні три роки, тобто ми не питали їх, скільки у них творчих ідей, а чи переводяться ці ідеї в продукти і послуги, які зроблять компанію успішнішою сьогодні і завтра. Щоб дізнатися, наскільки компанії різноманітні, ми розглянули шість різних факторів, серед них країна походження, вік і стать», – розповідає партнер BCG Росіо Лоренцо на Міжнародній конференції TED.

Результати дослідження показали, що більш різноманітні компанії є більш інноваційними. Виручка від продуктів і послуг у таких компаній на 20% вище, ніж у організацій з більш однорідним складом керівників.

Поділитися: