Shell побудує в Європі 400 зарядних станцій для електромобілів

118
2
Паливні компанії трансформують бізнес АЗС, щоб не програти боротьбу за гаманці клієнтів

Нафтова компанія Royal Dutch Shell підписала угоду з IONITY – конгломератом автовиробників США і Німеччини BMW, Daimler, Ford і Volkswagen – про будівництво мережі зарядних станцій для електромобілів на європейських дорогах.
Наступного року в Австрії, Бельгії, Великобританії, Угорщині, Нідерландах, Польщі, Словаччини, Словенії, Франції та Чехії буде розгорнуто 80 станцій. Ще 20 планується побудувати на дорогах Європи.
Загалом до 2020 року в Європі з’явиться мережа з 400 автозарядок потужністю 350 кВт. Близько чверті всіх АЗС Shell на континенті пропонуватимуть послугу швидкої зарядки, зазначив директор з роздрібних продажів компанії Іштван Капітані.

Найбільші нейфтетрейдери переходять на блокчейн

Паливні компанії переглядають свої бізнес-моделі, оскільки світ рухається до більш чистих видів транспорту. За найбільш агресивним прогнозами Shell, до 2025 року світовий парк електромобілів зросте з 1% до 10% всіх авто.
Попит на нафту неухильно скорочується, зате кількість електрозаправок в Європі за останні три роки потроїлася і досягла майже 120 тис. (дані дослідження з відновлюваних видів енергії).

Shell стала інвестором британського стартапа з виробництва біопалива з кавової гущі.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: