Сергій Анатолійович Євтушенко

457
Сергей Анатольевич Евтушенко
Сергій Анатолійович Євтушенко - віце-президент Польсько-української господарської палати, керуючий партнер компанії «UDP Renewables».

Сергій Анатолійович Євтушенко народився 21 березня 1975 року в місті Київ.

Першу вищу освіту здобув в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». У 1997 році отримав диплом бакалавра з економіки, а в 1999 – магістра політології та державного управління. У 2012 році закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана і отримав ступінь магістра бізнес-адміністрування. Брав активну участь у багатьох навчальних і тренінгових програмах у Німеччині, США, Ізраїлі, Польщі та інших країнах. У 2018 році пройшов курс «Школа стратегічного архітектора» в Києво-Могилянській бізнес-школі.

У період з 2002 по 2004 рік займав посаду голови Комітету Верховної Ради України щодо питань євроінтеграції.

У 2005 році був радником Міністра закордонних справ України. В цьому ж році заснував і очолив аналітичний центр «Інститут Євро-Атлантичного співробітництва».

У 2006 був членом «Громадянського блоку ПОРА-ПРП» і кандидатом в народні депутати.

З 2007 по 2009 рік займав посаду заступника директора в ТОВ «Меріт Інвест».

2009 – 2010 роки керував держпідприємством «Інвест Україна» в Національному агентстві України з інвестицій та інновацій, аналізував і займався відбором інвестиційних пропозицій для формування портфеля державних стратегічних проектів.

У період з липня 2010 по липень 2011 року займав посаду голови Державного агентства України з управління нацпроектами.

З 12 жовтня 2011 року – директор Департаменту InvestUkraine в Державному агентстві з інвестицій та управління Національними проектами України.

У 2012 році був призначений на посаду директора Департаменту «єдиного інвестиційного вікна» Державного агентства з інвестицій та управління нацпроектами України.

У червні 2015 року був призначений Радником Президента Торгово-промислової палати.

2015 – 2018 роки був членом Ради директорів компаній «Greenway Automotive» і «Greenway Energy».

У 2016 році став співзасновником інвестиційно-девелоперської компанії UDP Renewables, що здійснила ряд програм в галузі відновлюваної енергетики.

У 2017 році зайняв посаду віце-президента Польсько-української господарської палати.

Одружений і має двох доньок. Займається тенісом, баскетболом, плаванням і туризмом. Захоплюється класичною музикою і художнім мистецтвом.

Поділитися: