Секс та гроші: 8 принципів великого Х’ю Хефнера

320
architecturaldigest.in
Засновник Playboy помер на 92 році життя

Вчора пішов з життя Х’ю Хефнер, засновник Playboy. Перший номер журналу вийшов у 1953 році. Бізнес-імперія Хефнера пережила багато злетів та падінь. Минулого року він спільно з іншими акціонерами намагалися продати її за $ 500 млн. Покупців не знайшлося.
І все ж Хефнер увійде в історію не тільки як провокатор і гедоніст, але й як видатний підприємець. Ось його правила життя та бізнесу.

Про Playboy

Playboy ніколи не був еротичним журналом. Я його таким не задумував. Я намагався показувати секс як один з елементів здорового способу життя. Потім Penthouse і Hustler сплутали мені всі карти. До того, як вони з’явилися, Playboy сприймали як дещо складніший чоловічий журнал.

Про бізнес

Поки у мене є гроші робити те, що я хочу, правила побудови бізнесу мене не цікавлять. Журнал завжди був центром мого життя, але було і саме життя. А бізнес як бізнес для мене не такий вже і важливий.

dailymail.co.uk

Про репутацію

Через упередження та вигадки про мене люди часто розуміють мене неправильно. Через те що в моєму житті є секс, багатство та красиві жінки, ті, хто дивиться на мене, поводяться як «американські психопати». Тому що всі ми, по суті, пуритани: ми любимо секс, але соромимося його і всього, що з ним поєднано. Тому, власне, я і створив Playboy.

Про нові технології

Інтернет зробив людей трохи біднішими. Те, як ти отримуєш інформацію, сильно впливає на те, як ти її засвоюєш. Найбільше мене засмучує те, що молоде покоління не відчуває минулого. А якщо ти не знаєш, ким ти був раніше, то не знаєш, ким є зараз.

hypebeast.com

Про кумирів

В юності найбільше на мене вплинули Фрейд і Дарвін. Потім з’явилися кумири зі світу кіно. Романтичні комедії 1930-х і мюзикли для мене є дуже важливими. Я захоплювався Джин Гарлоу, і це багато що пояснює в моєму житті: після розлучення я зустрічався тільки з блондинками.

Про жінок

Сучасні жінки здоровіші та стрункіші за своїх попередниць, вони більше дбають про себе. Ще, може, вони використовують більше силікону. Але загалом вони все такі ж. Насправді між Мерілін Монро і ранньою Памелою Андерсон немає великої різниці. Дивно, що смаки чоловіків так мало змінилися.

uk.askmen.com

Про фемінізм

Я не активний фемініст, я активний гуманіст. Я відколовся від феміністського руху в Америці після того, як він став антисексуальним. Вірю, що сексуальність – це те, що допомагає нам бути вільними.

Про найважливіше

Чи є в світі щось важливіше за секс? Звичайно є: любов та дружба. Секс, як і гроші, важливий, лише тоді, коли у тебе його немає.

 

За матеріалами «Секрет фірми»

 

Поділитися: