Секрети приборкання начальника

5890
fondsecran.eu
5 найкращих статей K.Fund Media +1 тест (бонус)

Начальники є майже в усіх. Подобається нам цей факт чи ні, але саме від цієї людини залежить не лише наша зарплатня, кар’єра, але й часто наш настрій. K.Fund Media  писав, як  правильно вибудувати відносини з босом, щоб не нашкодити собі.

➔ Ляльковод: як правильно маніпулювати босом

У цій статті ви знайдете загальні рекомендації. Але що ж робити, якщо вам дістався жорсткий керівник? Співробітники часто роблять висновок, що мають два варіанти: протистояти або уникати.

А проте жертви поганого ставлення можуть змінювати сценарій, зміщуючи баланс сил на свою користь, коли боси роблять життя нестерпним.

➔ Жорсткий бос: 2 стратегії, як поліпшити відносини

Управлінці також потребують допомоги підлеглих
Управлінці також потребують допомоги підлеглих. pxhere.com

А якщо ваш начальник — маніпулятор? Раніше K.Fund Media писав,  як можна його розпізнати, із ним вжитися та знешкодити.

➔ Бос-маніпулятор: як розпізнати, пристосуватися або знешкодити

Для того, щоб підштовхнути керівника вас підвищити, варто для початку зрозуміти, чому він не підтримує ваших інтересів. І тільки тоді формувати стратегію поведінки.

➔ Бос вас не просуває: 3 поради, що робити

Питання про підвищення зарплатні HR-спеціалісти радять піднімати лише у тому випадку, якщо є поважні причини це робити. Наприклад, якщо ви почали виконувати більше обов’язків, а гроші отримуєте ті самі, або середня зарплатня на ринку праці по вашій спеціальності вища, ніж у вас.

➔ Як правильно говорити з начальником про підвищення зарплатні

Та все ж, яким би не був бос, не забувайте, що багато топів – дуже самотні люди. Часто вони не можуть, як рядові співробітники, поділитися своїми сумнівами, обговорити ідеї. Так, управлінці також потребують допомоги підлеглих, хоча лише найкращі та найбільш упевнені в собі лідери просять її.

Ось п’ять коротких фраз, які просто таки жадає почути начальник.

➔ Бос теж людина: фрази, на які чекає начальник

Що насправді думає про вас керівник і яка книжка підкаже вам правильну стратегію для побудови кар’єри, ви дізнаєтеся, виконавши наш Тест: чи цінує вас начальник?

Поділитися: