Начальники є майже в усіх. Подобається нам цей факт чи ні, але саме від цієї людини залежить не лише наша зарплатня, кар’єра, але й часто наш настрій. K.Fund Media писав, як правильно вибудувати відносини з босом, щоб не нашкодити собі.
➔ Ляльковод: як правильно маніпулювати босом
У цій статті ви знайдете загальні рекомендації. Але що ж робити, якщо вам дістався жорсткий керівник? Співробітники часто роблять висновок, що мають два варіанти: протистояти або уникати.
А проте жертви поганого ставлення можуть змінювати сценарій, зміщуючи баланс сил на свою користь, коли боси роблять життя нестерпним.
➔ Жорсткий бос: 2 стратегії, як поліпшити відносини
А якщо ваш начальник — маніпулятор? Раніше K.Fund Media писав, як можна його розпізнати, із ним вжитися та знешкодити.
➔ Бос-маніпулятор: як розпізнати, пристосуватися або знешкодити
Для того, щоб підштовхнути керівника вас підвищити, варто для початку зрозуміти, чому він не підтримує ваших інтересів. І тільки тоді формувати стратегію поведінки.
➔ Бос вас не просуває: 3 поради, що робити
Питання про підвищення зарплатні HR-спеціалісти радять піднімати лише у тому випадку, якщо є поважні причини це робити. Наприклад, якщо ви почали виконувати більше обов’язків, а гроші отримуєте ті самі, або середня зарплатня на ринку праці по вашій спеціальності вища, ніж у вас.
➔ Як правильно говорити з начальником про підвищення зарплатні
Та все ж, яким би не був бос, не забувайте, що багато топів – дуже самотні люди. Часто вони не можуть, як рядові співробітники, поділитися своїми сумнівами, обговорити ідеї. Так, управлінці також потребують допомоги підлеглих, хоча лише найкращі та найбільш упевнені в собі лідери просять її.
Ось п’ять коротких фраз, які просто таки жадає почути начальник.
➔ Бос теж людина: фрази, на які чекає начальник
Що насправді думає про вас керівник і яка книжка підкаже вам правильну стратегію для побудови кар’єри, ви дізнаєтеся, виконавши наш Тест: чи цінує вас начальник?