Секрети Бренсона: 6 уроків для успішного стартапу

181
virgin.com
У кожної компанії своя дорога до успіху. Але багато можливостей та перепон на цьому шляху схожі

 Шлях кожної компанії від її створення до успіху відрізняється. Однак, за досвідом Virgin, яка запустила сотні філій на різних ринках у всьому світі, багато можливостей та перешкод, які виникають на цьому шляху, демонструють свою подібність незалежно від сфери діяльності.

Ось шість універсальних уроків для запуску успішного бізнесу.

Вірте у свій продукт

Важливо вірити у власне бачення, та в жодному разі не відмовлятися від нього заради грошей. Ви знаєте свій підхід як ніхто інший, тому його необхідно не випускати з уваги, інакше всі інші про нього також забудуть.

Виробляйте щось корисне

Переконайтеся, що ваш продукт буде цінним у довгостроковій перспективі. У його створення вкладайте всі свої зусилля. Компанія Virgin завжди концентрувалася саме на цьому. Якщо входити в бізнес виключно з метою заробити гроші – нічого не вийде. Якщо ж дійсно намагатися змінити світ на краще, тоді настане справжній успіх.

Forbes-06-min

Інвестуйте в покращення бізнесу

Чітко визначіть, що саме дозволить компанії зростати. Чи будуть це технології, проектування або інфраструктура – важливо усвідомлювати, що ви наймаєте людей не просто заради «зростання». Ви повинні знати свої пріоритети, досліджувати свою галузь, починати з малого, та водночас думати про майбутній розвиток.

Наймайте правильних людей

У Virgin люди є невіддільною частиною успіху компанії. Ми вважаємо, що розумне спільне керівництво підвищує ентузіазм. Якщо вам вдасться надихнути колектив вірою в спільну працю, буде важко уникнути успіху.

Happylifeguide

Думайте глобально

Ваш продукт повинен відповідати світовому класу та бути спроможним брати участь у будь-якій конкуренції та будь-де. Для того, щоби компанія була успішною на різних ринках, необхідно розуміти локальну культуру та географію, завдяки залученню до діяльності найталановитіших людей у кожній місцевості.

Просто почніть

Я завжди говорю: «До біса, роби!»

 

За матеріалами Virgin
Поділитися: