Секрет комунікації: як змусити ділові зв’язки працювати на вас

284
Shutterstock
Успіх у бізнесі та в житті часто зводиться до того, кого ти знаєш, а не до того, що ти знаєш

Незалежно від того, будуєте ви бізнес чи неприбуткову організацію, корисні знайомі дозволяють робити це швидше. Але вони на деревах не ростуть.  Зв’язки  не можете купити на Amazon або знайти у LinkedIn. Ці п’ять звичок допоможуть вам сформувати такий рід стосунків, що допоможуть правильно комунікувати.

1

Будьте щедрими

Найкращі стосунки будуються на взаємному бажанні віддавати цінності іншій людині. Коли обидві сторони більш сфокусовані на віддачі, аніж на отримуванні, це сприяє справжньому зв’язкові, який виходить глибшим за вартість обміну. Цей зв’язок базується на взаємній вірі в те, що кожен з вас хоче для іншого якнайкращого.

Щедрість може приймати багато форм. Це може бути настільки ж просто, як познайомитися, привернути увагу або подарувати ваш досвід.

2

Слухайте добре

Всі хочуть бути почутими та зрозумілими, тому слухання є основою для будь-яких змістовних відносин. Автентичні сигнали слухання свідчать, що ви дійсно зацікавлені іншою людиною і тим, що він чи вона має сказати.

Shutterstock

Частиною вміння бути хорошим слухачем є розвиток самосвідомості та розуміння того, чи справді ви залучені до бесіди. Один із найпростіших та найшвидших способів бути кращим слухачем – не перебивати.

3

Ставтеся до інших так, як хочете, аби ставилися до вас

Ви можете бути такими розумними, талановитими та амбіційними, наскільки забажаєте, але ніщо з цього не має значення, якщо у вас погана репутація. Створення позитивної репутації  вимагає часу та є життєво важливим для побудови значущих стосунків.

Найкращим способом побудови гарної репутації є послідовне ставлення до інших людей у такий спосіб, якого ви бажаєте для себе. Це звучить просто, але дивно, як мало людей пам’ятають це золоте правило. Якщо вам потрібна допомога, зосередьтеся на розвитку рис люб’язних людей.

10 рис люб’язних людей
Вони активно слухають.
Вони роблять те, що говорять, що будуть робити.
Вони ставляться до всіх з повагою.
Вони задають питання замість висловлювання припущень.
Вони сміються.
Вони не бояться помилятися.
Вони не критикують інших.
Вони підтримують хороший зоровий контакт.
Вони не перебивають розмови.

Це допоможе вам моделювати свою поведінку відповідно до золотого правила.

4

Радійте досягнення інших

Станьте «фанатом» своїх друзів, коли вони оголошують значущі новини. Навіть щось таке просте,  як швидке привітання в соціальних мережах, може показати іншим, що їх досягнення не залишаються непоміченими. Звичайно, телефонний дзвінок або особисте вітання навіть краще.

5

Зосередьтеся на якості

Незалежно від того, наскільки важко ви працюєте, ви просто не можете додати більше годин до вашого дня. Саме тому успішні люди зосереджують увагу на підтримці кількох ключових стосунків, а не на розподіленні свого часу на максимально можливу кількість людей. Швидке набуття додаткових контактів може надати вам відчуття продуктивності, але найкращі зв’язки – ті, що ростуть у глибину, а не в ширину.

 

Джерело: Inc.com
Поділитися: