Санітарний нагляд США видав інструкцію із застосування Apple Watch як пульсометра

164
imore.com
Точність серцевого моніторингу на «яблучному» годиннику випробують у клінічних умовах

Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) видало інструкцію з використання Apple Watch у медичних цілях.

Документ призначений лікарям Стенфордського університету, які планують вже цієї осені розпочати клінічні випробування смарт-годинника як девайса для моніторингу порушень серцебиття.

Медичний потенціал Apple Watch, третя версія яких надійшла до продажу 12 вересня, вже підтверджено кількома позаклінічними тестами. Так, дослідження науковців Каліфорнійського університету показало, що гаджет діагностує поширені розлади серцевого ритму – у тому числі симптоми такої небезпечної хвороби, як миготлива аритмія, – з точністю до 97%.

Hагадаємо, що 19 вересня «яблучна» корпорація випустила нову операційну систему для смартфонів і планшетів

Водночас TechCrunch припускає, що розробники MacBook і iPhone не отримуватимуть медичну ліцензію на Apple Watch незалежно від результатів клінічних дослідів, оскільки навряд чи захочуть мати справу з бюрократичними процедурами FDA. При цьому видання припускає, що компанія зараз працює над додатком для діабетиків, яке може стати першим сертифікованим медичним продуктом Apple.

Раніше ми також писали, що інтернет-магазин Amazon розробляє власні смарт-окуляри.

 

Джерело: Techcrunch
Поділитися: