Samsung змінив керівництво на тлі рекордного квартального прибутку

123
Лі Чже Йон, арештований спадкоємець корпорації.fortunedotcom.files.wordpress.com
Нове покоління топ-менеджерів прийшло управляти південнокорейським IT-гігантом

У вівторок, 31 жовтня, південнокорейська технологічна корпорація Samsung Electronics оголосила про кардинальні перестановки в керівництві.

На пост голови ради директорів рекомендований нинішній фінансовий директор компанії, 62-річний Лі Сан Хун. Нові керівники з’явилися і у трьох головних підрозділів. Так, 59-річний Кім Кі Нам очолив виробництво комплектуючих (Device Solutions), 56-річний Ко Дон Джин – напрям IT і мобільного зв’язку (IT and Mobile Communications), а 56-річний Кім Хюн Сук – підрозділ побутової техніки (Consumer Electronics).

«Стара гвардія», у тому числі двоє з трьох гендиректорів Samsung – Бу К’юн Юн і Джонг-Кьюн Шин, – йде з компанії. Усі перестановки в топ-менеджменті корпорації набирають чинності негайно.

Із тигрів у інноватори: як почати з ідеї і стати лідером ринку. Частина II

З лютого компанією фактично керував Квон Про Хьюн, багаторічний керівник підрозділу комплектуючих, генеральний директор і віце-президент компанії. Йому довелося взяти на себе прийняття рішень після арешту Лі Чже Йона, віце-президента і спадкоємця глави корпорації, тяжкохворого Лі Гон Хі. Нагадаємо, в серпні Лі Чже Йон був засуджений до п’яти років ув’язнення за підкуп екс-президента Південної Кореї, засідання суду щодо його апеляції призначене на лютий 2018 року.

Виробничник Квон Про Хьюн дуже нарікав на тягар відповідальності й 13 жовтня оголосив, що має намір піти з посади до березня 2018 року, передавши справи «новому поколінню менеджерів».

Водночас Samsung оголосила рекордний квартальний прибуток – у третьому кварталі 2017 року чистий прибуток корпорації виріс у 2,5 раза порівняно з аналогічним періодом 2016-го. Він становить 11,2 трлн вон ($9,9 млрд).

За третій квартал виручка світового виробника електроніки збільшилася на 29,7% і становить 62,05 трлн вон ($55,2 млрд). Операційний прибуток за цей період сягнув 14,53 трлн вон ($12,9 млрд), що в 2,8 раза більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: