Samsung займеться розробками у сфері штучного інтелекту

86
pbs.twimg.com
Із приходом нового покоління топів південнокорейський IT-гігант переглянув стратегічні цілі

У середу, 22 листопада, південнокорейська технологічна корпорація Samsung Electronics заявила про намір створити центр досліджень і розробок у сфері штучного інтелекту (ШІ).

Новий дослідницький центр підпорядкують іншому науковому центру компанії, що займається розробками для двох основних напрямів її бізнесу – телекомунікацій та побутової техніки.

Штучний інтелект прийшов у фармакологію

У цьому самому прес-релізі корпорація згадала про важливе призначення. Директор зі стратегічних питань Йон Сон (Young Sohn) тепер координує і стратегії розвитку всіх трьох ключових підрозділів Samsung: виробництво комплектуючих (Device Solutions), напрям IT і мобільного зв’язку (IT and Mobile Communications) і підрозділ побутової техніки (Consumer Electronics).

Йон Сон також курирує корпоративний центр зі стратегії та інновацій, що має офіси в тому числі у США, у Сан-Хосе і Сан-Франциско, які приваблюють технічні таланти. Судячи з усього, саме Йон Сон вирішуватиме, де сконцентрувати розробників у сфері ШІ.

Reuters називає Йон Сона одним із представників нового покоління топ-менеджерів у Samsung Electronics, яке має компенсувати вакуум управління після арешту віце-президента і спадкоємця корпорації Лі Чже Йона.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: