Samsung відкрив найбільший у світі завод з виробництва смартфонів в Індії

423
twitter.com/PIB_India
Фабрика буде виготовляти до 120 млн ґаджетів на рік

Південнокорейська технологічна корпорація Samsung відкрила найбільший у світі завод із виробництва смартфонів у Індії. Нове підприємство подвоїть виробничі потужності IT-гіганта, повідомив Bloomberg.

Завод дозволить підрозділу Samsung Noida випускати до 120 млн одиниць смартфонів на рік. Для порівняння: раніше компанія виробляла 68 млн ґаджетів на рік.

З конвеєра будуть сходити всі види смартфонів – від бюджетних ґаджетів вартістю менше $100 до флагманської моделі S9.

Xiaomi обігнав Samsung по рівню продажів смартфонів у Індії

Завод Samsung розташовано на околиці індійської столиці Делі. Церемонію відкриття відвідали прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді та президент Південної Кореї Мун Чже Їн.

Для Моді відкриття заводу – шанс залучити більше іноземних інвесторів. Голова індійського підрозділу Samsung ЕйчСі Гонґ (H.C. Hong) поділяє устремління прем’єра й готовий зробити Індію світовою столицею смартфонів.

Аналітик Cyber Media Research Фейсал Кавуса (Faisal Kawoosa) прогнозує, що подвоєнні виробничі потужності допоможуть південнокорейському гіганту задовольнити зростання попиту в країні, в якій лише 425 млн з 1,3 млрд жителів мають смартфони.

У цілому, за 2017 рік ринок смартфонів Індії виріс на 14% і став розвиватися найшвидше серед ТОП-20 ринків ґаджетів у світі, за даними International Data Corp.

Нагадаємо, що Samsung вирішив інвестувати в розширення виробництва чіпів, після того, як забрав у Intel титул найбільшого виробника чіпів у світі.

Поділитися: