Samsung успішно протестував небиткий гнучкий екран

504
oled-yo.com
На випробуваннях пластиковий дисплей 26 разів скинули з висоти 1,2 м

Компанія Samsung Display успішно провела в США випробування своєї нової розробки – небиткого гнучкого екрану для мобільних пристроїв.

Про це дочірня компанія Samsung Electronics оголосила в п’ятницю, 27 липня, повідомляє Reuters.

Постачальник дисплеїв для Apple уточнює: новий екран можна використовувати в смартфонах, планшетних комп’ютерах, портативних ігрових пристроях і для автомобільних комп’ютерів.

У 2018 році Samsung відібрав у Intel статус найбільшого виробника чіпів

Новинка від Samsung Display покрита пластиком, а не склом, і це збільшує її гнучкість і мінімізує крихкість, наголошує компанія. При цьому за таким показником, як прозорість, пластик практично не відрізняється від скла.

Під час тестів на міцність дисплей 26 разів упустили з висоти 1,2 м у компанії Underwriters Laboratories Inc, де проводять тести Міністерства праці США, уточнили в Samsung Display. Після цього дисплей продовжував нормально функціонувати, без шкоди для всіх поверхонь, тому сертифікат отримано.

Як ми повідомляли, Samsung до кінця 2018 року готується випустити складаний смартфон, і цілком імовірно, що гнучкий дисплей призначений саме для цієї моделі.

На початку місяця компанія відкрила в Індії найбільший у світі завод з виробництва смартфонів потужністю до 120 млн штук на рік.

Поділитися: