Samsung подвоїть виробництво чіпів пам’яті на своєму заводі в Китаї до 2020 року

103
africa.chinadaily.com.cn
Упродовж трьох років IT-гігант інвестує близько $7 млрд у розширення виробництва

Південнокорейська технологічна корпорація Samsung має намір розширити виробництво мікросхем пам’яті NAND на своєму заводі в Китаї вже до 2020 року. На ці потреби компанія витратить $7 млрд упродовж наступних трьох років.

У планах Samsung – побудувати другу лінію з виробництва чіпів на своєму заводі в місті Сіань (провінція Шеньсі, Китай), щоб тим самим збільшити щомісячне виробництво 300-мм кремнієвих підкладок до 220 тис. одиниць уже до 2020 року.

Samsung інвестує в розширення виробництва чіпів

Очікується, що в новій лінійці будуть передові чіпи пам’яті типу 3D – вони зберігають більше даних на відміну від класичних аналогів, уточнив Nikkei.

У результаті Samsung зможе запропонувати своїм клієнтам першокласні напівпровідникові продукти, наголосив глава напівпровідникового підрозділу Samsung Кім Кі-нам.

Відзначимо, що Південна Корея – один з головних постачальників чіпів пам’яті для Китаю і Гонконгу. Минулого року експорт сягнув рекордної позначки в $66,4 млрд – зростання 68%.

Нагадаємо, що Samsung відібрав у Intel титул найбільшого виробника чіпів у світі та запустив виробництво чіпів для майнінгу.

 

Джерело: Nikkei

Поділитися: